باخت ونگر این بار به چلسی بدون خوزه

0

بازی آرسنال و چلسی ساعتی پیش به اتمام رسید و تیم آرسنال با اینکه در این ماه های اخیر شایستگی های زیادی را نشان داده بود اما بازهم مقابل چلسی راهی از پیش نبرد. پیشتر بازی های خوزه مورینیو و آرسن ونگر به یک نوستالژی تبدیل شده بود که اغلب با بردهای متوالی شاگردان خوزه به پایان می رسید اما این بار پس از اخراج مورینیو و آمدن هیدینک به این تیم بازهم آبی های لندنی مجال به این حریف همشهری را ندادند تا با گل دیگو کاستا پیروزی از آن چلسی شود.

در نیمه اول هم مرتساکر از تیم آرسنال اخراج شد و به همین خاطر کار برای توپچی ها خیلی سخت شد تا اینکه دیگو کاستا گل برتری چلسی را به ثمر رساند و پس از آن هرچقدر آرسنال تلاش کرد به در بسته خورد؛ البته در نیمه دوم چلسی در ضدحملات می توانست موقعیت های خوبی را خلق کند اما به یک تمام کننده نیاز داشت که نه «رمی» و نه «ویلیان» نتوانستند از این موقعیت ها به خوبی استفاده کنند.

در ثانیه های پایانی هم آرسنالی ها به شدت احساسی بازی می کردند و هرکدامشان به یک بتمن تبدیل شده بود که می توانست در دفاع حریف نفوذ کند و شوت بزند که هیچ کدام از این موقعیت ها البته با اندکی چاشنی شانس به گل تبدیل نشد.

قضاوت داور بازی هم در دقایق پایانی هم چلسی و هم آرسنال را کلافه کرده بود.

با این حال، آرسن ونگر که همیشه این نبرد را با خوزه مورینیو تجربه کرده بود این بار هم نمی خواست به مربیان چلسی دست بدهد ولی این بار هیدینک روی نیمکت آبی ها بود و شاید این بازی سرآغاز بهترشدن روابط میان ونگر و چلسی باشد.

 

به نظر شما آیا هیدینک به قولی که درمورد رسیدن به ۴ تیم اول داده بود دست می یابد؟

قرار دادن پاسخ