از احتمال تمدید ونگر تا خرید ۶۰ میلیونی برای یونایتد

0

امشب با مطلبی درمورد نقل و انتقالات در این فصل فوتبال با شما هستیم. امشب با سه خبر از احتمال تمدید آرسن ونگر با آرسنال، خرج ۶۰ میلیونی منچستریونایتد برای هافبک ۱۸ ساله و مربی احتمالی بعدی چلسی با شما خواهیم بود پس با سوت همراه باشید.

آیا ونگر با آرسنال تمدید می کند؟

ونگر پیشتر گفته بود که ممکن است پس از اتمام قراردادش با توپچی ها این تیم را ترک کند. او که سال های زیادی است در این باشگاه است به عقیده هواداران همچنان می تواند در این باشگاه بماند. روزنامه سان مدعی شده است که ونگر و باشگاه نزدیک به توافقی هستند تا این مربی بتواند بیشتر از اینها در استادیوم امارات بماند. البته ونگر همچنان ۱۸ ماه از قراردادش باقی مانده است و لیگ جزیره به تازگی دارد به آرسنال روی خوشش را نشان می دهد که نیاز است ونگر در این تیم بماند.

چلسی به دنبال آلگری

مکس آلگری سرمربی یوونتوس که فصل گذشته با تیمش در فینال لیگ قهرمانان هم حضور داشت اصلی ترین گزینه مسئولین چلسی برای مربیگری فصل آینده برای آبی هاست. نمایندگان چلسی که در هفته های اخیر به دنبال یک گزینه مطمئن برای رهبری چلسی بودند به آلگری رسیده اند و صحبت های اولیه با این مربی انجام شده است. آلگری هم چراغ سبز را به رومن آبراموویچ نشان داده است.

پیشتر گفته می شد که دیگو سیمئونه از گزینه های اصلی رهبری چلسی در فصل آینده خواهدبود اما ظاهرا این مربی به دل آبراموویچ ننشسته است و مطمئن نیست که این مربی بتواند چلسی را به روزهای اوجش بازگرداند.

ماکسیمیلیانو آلگری سرمربی یوونتوس

ماکسیمیلیانو آلگری سرمربی یوونتوس

خرج های گزاف یونایتد ادامه دارد…

منچستریونایتد اعلام کرده است که احتمالا خرجی ۶۰ میلیون پوندی را به زودی رونمایی خواهدکرد. روزنامه میل فاش کرده که شیاطین سرخ به دنبال این هستند که هافبک ۱۸ ساله بنفیکا یعنی «رناتو سانچس» را به خدمت بگیرند. بنفیکا اعلام کرده که برای دادن رضایتنامه این بازیکن ۶۰ میلیون می خواهد؛ البته یونایتد با این رقم موافقت نکرده است و همچنان با بنفیکا درحال مذاکره هستند تا این رقم را به ۶۰ میلیون کاهش دهند و روی مسائل دیگر مانند حقوق های هفتگی و… تمرکز کنند که به نظر می رسد به زودی به نتیجه برسند.

رناتو سانچس هافبک 18 ساله بنفیکا

رناتو سانچس هافبک ۱۸ ساله بنفیکا

قرار دادن پاسخ