بهانه گیری های گواردیولا از بوندس لیگا

0

پپ گواردیولا که اخیرا رفتنش به لیگ جزیره قطعی شده است و برخی از بازیکنانی که زیر نظر او کار می کرده اند گفته اند که پپ از خیلی وقت پیش ها آرزویش بوده به لیگ جزیره برود و مربیگری کند، به نظر می رسد این روزها آن اشتیاقش برای رفتن به لیگ جزیره را نمی تواند پنهان کند و از بوندس لیگا اشکال می گیرد.

گواردیولا که چند سالی هست که در بایرن مونیخ مربی است می گوید که تعطیلات زمستانی در این لیگ کسل کننده شده است؛ این درحالی است که این سرمربی اولین سالش را در این لیگ سپری نمی کند.

البته فردا تعطیلات بوندس لیگا تمام می شود و بایرن مونیخ باید در تنها بازی پس از کریسمس مقابل هامبورگ قرار بگیرد.

احتمال این هم هست که گواردیولا به این دلیل بهانه تعطیلات طولانی بوندس لیگا را می گیرد چراکه در لیگ جزیره تعطیلی خاصی وجود ندارد و حتی در اواخر ماه دسامبر بازی ها به شدت فشرده می شود. گواردیولا امروز در مصاحبه ای که با وب سایت بایرن مونیخ داشت گفت:

خوشحالم که در جدول در صدر هستیم اما اینکه مدت طولانی ای را بازی نکنیم قدری خسته کننده است.

باوارین ها اکنون با اختلاف ۸ امتیاز با دورتموند رده دومی در صدر جدول قرار دارند و اکنون به سراغ تیمی می روند که در ابتدای فصل توانسته بودند ۵-۰ پیروز میدان شوند.

با این حال، گواردیولا که سابقه سرمربیگری در بارسلونا را هم دارد می گوید که هامبورگ این بار احتمالا با شکلی دیگر به میدان خواهدآمد:

این تیم کاملا از زمانی که پیشتر بازی کرده بودیم فرق کرده است و جنگجوتر و تهاجمی تر شده است.

همچنین گواردیولا اعلام کرد که پس از اردویی که در قطر و هوای گرم آنجا داشته اند کاملا برای نیم فصل دوم آماده هستند.

 

به نظر شما چرا گواردیولا پس از چندسال به تعطیلات زمستانی توجه کرده است؟!

قرار دادن پاسخ