رئال می خواهد مدارک را مخفی کند

0

رئال مادرید به دلیل به خدمت گرفتن بازیکنی خلاف قوانین نقل و انتقالات بازیکنان نوجوان، از سوی فیفا به محرومیت یک ساله برای نقل و انتقال محکوم شده است. اکنون پدر این بازیکن یعنی «مانوئل گودوی» معتقد است که رئال مادرید به دنبال مخفی کردن مدارکی است که میان آنها رد و بدل شده است.

رئال مادرید به همراه همشهری اش یعنی اتلتیکومادرید هفته گذشته به خاطر تخطی از قوانین نقل و انتقالات در بازیکنان نوجوان، به یک سال محرومیت از نقل و انتقال بازیکن محروم شده است گرچه هردو باشگاه این مسئله را رد کرده اند و گفته اند که در این باره شکایت می کنند.

بارسلونا اولین باشگاهی بود که برای این منظور در سال های پیش محروم شده بود که در ژانویه امسال این محرومیت به پایان رسید و توانستند بازیکنانی مانند توران را به تیم ملحق کنند. اگر به سال ۲۰۱۴ بازگردیم زمانی که بارسا به خاطر تخطی از این قوانین جریمه و محروم شد بازهم پای این بازیکن یعنی گودوی در میان بود گرچه بعدها گفته شدکه این بازیکن رسما با کاتالان ها قراردادی را امضا نکرده بود.

آن زمان روزنامه آس اس فاش کرد که رئال مادرید به دنبال به خدمت گرفتن این بازیکن می باشد و آنها بوده اند که برای اولین بار در سال ۲۰۱۲ این پیشنهاد را به این بازیکن ۱۲ ساله کرده اند.

دیشب پدر و مادر گودوی در برنامه ای رادیویی حضور یافتند و فاش کردند که رئال مادرید به دلیل این محرومیتی که فیفا برایشان وضع کرده است تمامی قراردادهایی که با این بازیکن داشته اند را مخفی کرده و لغو نموده اند. پدر گودوی در این برنامه رادیویی گفت:

ما هیچ وقت قراردادی رسمی را امضا نکردیم. آنها فقط یک نامه ای را فرستادند و گفتند که باید او (گودوی) به تیم ملحق شود سپس دوشنبه به ما گفتند که فرزندتان نمی تواند در تمرینات شرکت کند. آنها گفتند به این خاطر که فیفا دارد از باشگاه بازرسی می کند این کار را کرده اند.

رئال مادرید مانوئل را نپذیرفت و انگار که آنها می خواستند او را مخفی کنند. از آن موقع به بعد هیچ تماسی با ما برقرار نکرده اند؛ ما هم می گوییم که رئال مادرید پرونده های مانوئل را سوزانده است. آنها طبق قرارهایی که داشتیم حتی اگر مانوئل بیمار هم می شد باید او را درمان می کرده اند.

خانواده گودوی پیش از اینکه فرزندشان به مادرید دعوت شود در پایتخت اسپانیا زندگی می کرده اند. مانوئل آنقدر خوب خودش را در تمرینات و بازی های سنین پایین نشان داده بود که رسما رئیس این باشگاه یعنی فلورنتینو پرز از وی تقدیر کرده بود. این را پدر گودوی بیشتر توضیح می دهد:

زمانی که مانوئل اولین بازی اش را برای رئال مادرید انجام داد ما مدتی بود که به مادرید منتقل شده بودیم. رئال مادرید مانوئل را انتخاب کرد و فرمی را برای وی فرستاد. او در تورنمنت هایی برای رئال به زمین رفت و توانست در ریمینی که تورنمنتی بین المللی بود جامی را کسب کند.

در جام های دیگر، مانوئل توانسته بود سه گل بزند و به همین خاطر فلورنتینو پرز در یک مراسم رسمی او را به آغوش کشید.

پدر گودوی می گوید که البته فرزندش با اینکه دیگر برای رئال مادرید به زمین نمی رود اما تمریناتش را زیر نظر مربی جوانان این باشگاه ادامه می دهد:

او هنوز با آکادمی تمرین می کند و به تیم ملی ونزوئلا هم دعوت شده است. قوانین خیلی سختگیرانه هستند و به او اجازه نمی دهند که به زمین برود. من نمی توانم بگویم که مانوئل خیلی خوب است اما اتفاقی که رخ داد روی او تاثیر زیادی گذاشته و او نمی داند که چه اتفاقاتی قرار است در ادامه رخ دهد.

 

به نظر شما آیا گودوی را می توانیم در آینده در میان ستارگان دنیا ببینیم؟

قرار دادن پاسخ