داوید لوئیز آماده خوشامدگویی به دیگو کاستا

0

داوید لوئیز می گوید اگر دیگو کاستا به پاریس سنت ژرمن بیاید قطعا از او استقبال می کند. همچنین داوید لوئیز گفت که این مهاجم خوب آبی های لندن باید انگلستان را ترک کند و به تیم فرانسوی پاریسی ها بپیوندد. لوئیز همچنین گفت که خارج از زمین بازی رفاقت بسیارخوبی با دیگو کاستا دارد.

فصل گذشته کاستای ۲۷ ساله در قهرمانی چلسی در لیگ انگلستان نقش کلیدی ای داشت و در بازی های اخیر هم از آنجایی که گاس هیدینک در زمین قرارش داده پایش دوباره به گلزنی بازشده است گرچه آمار گلزنی خوبی ندارد و در ۱۸ بازی ای که فصل گذشته تنها ۷ گل به ثمر رسانده است که عملکرد او را زیر سوال می برد گرچه خوزه مورینیو هم در این مسیر بی تقصیر نبوده.

گفته می شود که این بازیکن اسپانیایی تبار می خواهد در این فصل استمفوردبریج را ترک کند و روزنامه میرر هم مدعی شده که پاریس سنت ژرمن یکی از مقصدهای اصلی این بازیکن محسوب می شود چراکه این تیم همیشه به مهاجمین خوب اروپا چراغ سبز نشان می دهد.

داوید لوئیز در این باره گفت:

دیگو یکی از بی احساس ترین بازیکنان اروپا محسوب می شود اما به هرتیمی که می رود با استقبال مواجه می شود. به نظرم پاریس سنت ژرمن درخواستش را برای به خدمت گرفتن او برای سه الی ۴ فصل مطرح کرده است تا بتوانیم بهترین های اروپا را در خدمت داشته باشیم.

اگر کاستا تصمیم بگیرد که ماندنش در انگلستان دیگر کافیست و بخواهد چالش جدیدی را انتخاب کند مسلما اینجا از وی استقبال می شود.

داوید لوئیز و دیگو کاستا بارها مقابل یکدیگر قرار گرفته اند که آخرین آن به مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان سال گذشته بازمی گردد. لوئیز ادامه می دهد:

دیگو و من مبارزه های زیادی را در زمین بازی داشته ایم اما باید به خاطر داشته باشید که دوتا دیگو داریم: یک دیگو بازیکنی است که فیزیکی بازی می کند و همیشه تهاجمی است؛ او به صورت شما خشمگین نگاه می کند و البته این بخشی از بازی اوست.

دومین دیگو کسی است که بیرون از زمین بازی است که دوست خوبی است و یکی از بهترین دوستانی است که می توانید داشته باشید و از کسانی است که من حاضرم برای شام با او بیرون بروم.

این دو تیم (چلسی و پاریس سنت ژرمن) دوباره امسال را مقابل یکدیگر بازی می کنند. بازی آنها یک ماه دیگر دوباره در مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان است. لوئیز اخطار کرده که با اینکه آبی ها وضعیت خوبی در جدول لیگ انگلستان ندارند اما غیرقابل پیش بینی هستند:

ما دو بازی خیلی بزرگ با چلسی خواهیم داشت. با اینکه آنها در لیگ کشورشان ضعیف هستند اما در اروپا با انگیزه بازی می کنند. من از دو بازی پیش رو با دیگو استقبال می کنم و مطمئنم که آنها برای بازی فیزیکی به زمین می آیند ولی هردو بازی در نهایت احترام برگزار می شود.

 

به نظر شما آیا دیگو کاستا با اینکه روزهای نسبتا خوبی را در استمفوردبریج پس از رفتن مورینیو طی می کند حاضر است آبی ها را ترک کند؟

قرار دادن پاسخ