فن خال : هنوز در کورس قهرمانی هستیم

0

لوئیس فن خال سرمربی منچستریونایتد می گوید که هنوز تیمش در کورس قهرمانی است. شیاطین سرخ در آخرین بازی خودشان در لیگ جزیره توانستند با نتیجه ۱-۰ لیورپول را از پیش رو بردارند تا وضعیت بهتری در جدول داشته باشند؛ آنها با این برد در رده پنجم هستند و ۷ امتیاز با آرسنال صدرنشین فاصله دارند.

فن خال درمورد اینکه آیا شانس قهرمانی هم دارند یا خیر گفته است:

هنوز بازی های زیادی باقی مانده است ولی می توانیم چون هرهفته داریم نشان می دهیم که توانایی کسب قهرمانی را داریم.

فن خال گفت که بازی با لیورپول برایشان از اهمیت زیادی برخوردار بوده است چراکه هردو تیم صدر جدول یعنی لسترسیتی و آرسنال در مقابل حریفانشان متوقف شده اند:

فاصله ما تا صدر ۷ امتیاز است. ما می توانیم آن را جبران کنیم و این چیزی است که من درمورد آن فکر می کنم.

امسال را به خوبی شروع کرده بودیم و بردهای زیادی داشتیم و فکر می کنم این بازی موفقیت خوبی برای ما بود و فضای خوبی را در منچستریونایتد ایجاد کرد.

امیدوارم که این پیروزی هایمان ادامه دار باشد و به همین خاطر هم هست که ما اینجا هستیم.

لوئیس فن خال همچنین درمورد عملکرد رونی گفت:

یک مهاجم که بتواند همیشه گل بزند خیلی برایمان اهمیت دارد و او هم در ۴ بازی اخیر درهمه شان گلزنی کرده است و به همین خاطر هم ما به بردهایمان ادامه می دهیم.

برایش خوشحالم ولی بیشتر برای منچستریونایتد خوشحال هستم. همه دوست دارند که رونی گلزنی کند.

وین رونی همچنین رکورد گلزنی تاریخ لیگ برتر انگلستان را به عنوان بازیکنی که در یک باشگاه گلزنی کرده را شکست که پیش از این در اختیار اسطوره توپچی ها یعنی تیری هانری بود.

 

به نظر شما آیا واقعا منچستریونایتد شانسی برای قهرمانی دارد یا لوئیس فن خال هنوز راه زیادی را برای اصلاح این تیم باید طی کند؟

قرار دادن پاسخ