دخه آ : می خواهم اسطوره یونایتد شوم

0

این روزها که قرار است رئال مادرید و اتلتیکو مادرید در محرومیتی یکساله در نقل و انتقالات فروبروند، مادریدی ها به دنبال عقد قرارداد با بازیکنان دلخواهشان در ژانویه هستند؛ یکی از این افراد کسی نیست جز دیوید دخه آ که در تابستان تنها دقایقی را برای انتقال به مادرید از دست داد و در یونایتد ماند و در طول این فصل هم با اولدترافورد تمدید کرد. دخه آ می گوید که می خواهد در منچستریونایتد بماند و به اسطوره این باشگاه تبدیل شود.

دخه آ که در طول این فصل قراردادی ۴ ساله را با وودوارد بست هنوز یکی از مشتری های پر و پاقرص کهکشانی هاست و همچنان مادریدی ها به دنبال او هستند.

در مصاحبه ای که دخه آ با اسکای اسپرت داشت از وی پرسیده شد که چه برنامه ای برای آینده اش دارد و او گفت که می خواهد یکی از اسطوره های یونایتد شود و پاجای بزرگانی مانند« پیتر اشمایکل و ادوین فن در سار» بگذارد:

من راضی و خوشحال هستم و به این تیم امیدوارم. آنها (اشمایکل و فن در سار) بزرگان دروازه بانی لیگ جزیره هستند و اسطوره های باشگاه هستند و این چیزی است که من برای آینده ام می خواهم.

من هرروز تمرین می کنم تا به بهترین دروازه بان دنیا تبدیل شوم و این چیزی است که در اهدافم وجود دارد. البته مطمئن هم نیستم که بتوانم بهترین شوم ولی این چیزی است که به دنبال آن هستم. همچنین دوست دارم که با منچستریونایتد جام های زیادی را ببرم.

دخه آ در دو فصل پیش به عنوان بهترین بازیکن یونایتد انتخاب شده است اما هیچ گاه از بودن در انگلستان لذت نمی برد ولی در ابتدای این فصل که قراردادی را با یونایتد امضا کرد کاملا چرخشی ۱۸۰ درجه ای داشت. او در سال ۲۰۱۱ با قراردادی به مبلغ ۲۵ میلیون پوند از اتلتیکومادرید به این تیم آمد و تا ابتدای همین فصل به خاطر بازی داده نشدن توسط فن خال نارضایتی های زیادی داشت که اکنون خبری از این مسائل نیست.

دخه آ ادامه می دهد:

روزهای اول خیلی برایم سخت بود این چیزی بود که آن مواقع به خودم می گفتم :” اینجا جای من نیست و باید به اسپانیا برگردم” ولی اینجا سخت تلاش کردم هم در تمرینات و هم در زمین و توانستم به بالابالاها پرواز کنم.

 

به نظر شما چرا دخه آ دیگر دوست ندارد به اسپانیا و رئال مادرید برود؟

قرار دادن پاسخ