توئیتر ، کار دست جرارد پیکه داد

0

جرارد پیکه مدافع تیم بارسلونای اسپانیا به احتمال زیاد به دلیل پست هایی که در شبکه های اجتماعی قرار داده است جریمه می شود. گفته می شود که پست های جرارد پیکه دارای محتوایی خلاف کمیته انضباطی لالیگا بوده است.

پیکه زمانی که رئال مادرید به دلیل سهل انگاری مسئولینش مقابل کادیس در کوپا دل ری حذف شد از توئیتر خودش به منظور تمسخر بازیکنان و مسئولین رئال مادرید استفاده کرد. او همچنین این کار را پس از بازی با اسپانیول تکرار نمود.

از این ماجراها که بگذریم، بازی پرحاشیه بارسلونا و اسپانیول در لالیگا برای بازیکنان بارسا گران تمام شد. پیکه ویدئویی در شبکه اجتماعی منتشر کرد که هواداران اسپانیول به همسرش یعنی «شکیرا» خواننده مشهور پاپ و پسرش «میلان» توهین کرده اند.

شاید بتوان این اتفاقی که در بازی اسپانیول رخ داد را مرهمی بر خشم کمیته انضباطی لالیگا دانست اما درهرحال این کمیته تصمیم گرفته است تا رفتارهای پیکه را در شبکه های اجتماعی مورد بررسی قراردهد و درمورد این ماجراها تصمیم گیری کند که می تواند اثراتی مانند محرومیت وی از چند بازی برای بارسا را به همراه داشته باشد.

«ال موندو» در بیانیه ای منتشر کرده است:

محتواهای پیام های مندرج در شبکه اجتماعی توئیتر که به وسیله جرارد پیکه بازیکن بارسلونا منتشر شده است به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا ارجاع داده شده است تا در این مورد تصمیم گیری نهایی صورت گیرد.

پیکه که در بازی هفته گذشته با گرانادا که با نتیجه ۴-۰ به سود آبی اناری ها به پایان رسید مورد حمایت هواداران بارسا در نیوکمپ قرارگرفت اما در بازی با اسپانیول که در استادیوم این تیم انجام می شد؛ هواداران اسپانیول بنرهایی را در توهین همسر پیکه رونمایی کردند و شعارهایی علیه شکیرا سر می دادند. همچنین توهین هایی به نیمار و مسی انجام می شد که ظاهرا هیچ گزارشی از سوی داور در این مورد منتشر نشده است.

در ادامه بیانیه «ال موندو» آمده است:

کمیسیون کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا همچنین این اعمال را محکوم می کند و اعلام می نماید که هفته آینده با رسیدن اسناد بیشتر در این زمینه تصمیم گیری خواهد کرد.

«خوان کولت» رئیس باشگاه اسپانیول در این گیرودار اما از هواداران تیمش به خاطر شعارهایی که علیه نیمار می دادند حمایت کرد ولی با این حال درمورد شعارها و بنرهایی که علیه شکیرا وجود داشت عذرخواهی نمود.

 

به نظر شما آیا ناموسی بودن این مسئله می تواند به مسئولین اسپانیول ضربه ای وارد کند؟ آیا جرارد پیکه به خاطر اقداماتش در شبکه های اجتماعی مؤاخذه می شود؟

قرار دادن پاسخ