تاثیر محرومیت رئال مادرید بر دخه آ

0

اتلتیکو مادرید و رئال مادرید به دلیل تخطی از قوانین نقل و انتقالات از تابستان جاری و ژانویه سال آینده در نقل و انتقالات محروم شدند. این محرومیت که از سوی فیفا اعمال شده است تاثیری مستقیم بر انتقال دیوید دخه آ از منچستریونایتد به رئال مادرید خواهدداشت.

این محرومیت به خاطر تخطی این دو تیم از به خدمت گرفتن بازیکنان جوان درنظر گرفته شده است و آنها تابستان سال ۲۰۱۶ و ژانویه ۲۰۱۷ را از دست می دهند البته می توانند در همین ژانویه کنونی خریدهایشان را انجام دهند.

اتلتیکو اعلام کرده است که به این رأی اعتراض خواهدکرد. روزنامه آ اس اسپانیا هم اعلام کرده که رئال مادرید هم به این رأی اعتراض خواهدکرد اما در این روزها که فیفا مشت پولادینش را برای محروم کردن شخصیت ها و تیم های مختلف بالا برده است بعید است این اعتراضات راهی به جایی ببرد.

با این محرومیت ها اگر رئال مادرید هنوز هم به دنبال به خدمت گرفتن دخه آ است باید در این ماه قراردادش را تنظیم کند یا اینکه تا پایان فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۸ صبر کند.

کهکشانی ها به دنبال این بودند که دخه آ را در تابستان سال گذشته میلادی به مادرید بیاورند که اتفاقا با رغبت خود دخه آ هم مواجه شدند اما منچستریونایتد آنقدر این مسئله را طولانی کرد که نقل و انتقالات تابستانی به پایان رسید و دخه آ نتوانست به مادرید برسد.

پس از این تابستان بود که دخه آ با زیرکی هایی که اد وودوارد (مسئول نقل و انتقالات یونایتد) به خرج داد قراردادی ۴ ساله با شیاطین سرخ امضا کرد اما چیزی درمورد اینکه او می تواند به تیم دیگری برود یا خیر در این قرارداد موجود نیست ولی درهرحال می تواند کار رئال مادرید را سخت تر کند.

رئال مادرید همچنین در طول این مدت محرومیت می تواند بازیکنانی که می خواهد را بفروشد اما نمی تواند بازیکنی را به خدمت بگیرد که همین مسئله باعث می شود یونایتد دندان هایش را برای ستارگان برنابئو مانند گرت بیل، کریس رونالدو و سرخیو راموس تیز کند.

بیل مدت هاست یکی از هدف های منچستریونایتد است. درمورد رونالدو هم شایعاتی درباره رفتنش از برنابئو وجود دارد و به نظر می رسد که مسئولین اولدترافورد با توجه به اینکه ستارگان خوبی را در تابستان جذب نکرده اند در تابستان پیش رو بخواهند چند ستاره از لالیگا را جذب کنند.

البته سرخیو راموس هم با یک قرارداد ۴۰ میلیون یورویی در تابستان سال گذشته میلادی از سوی یونایتد مواجه بود که فلورنتینو پرز با تمدید قرارداد وی بسیاری از شایعات را پایان بخشید.

 

به نظر شما محرومیت های اتلتیکو و رئال مادرید چه تاثیرات دیگری بر این تیم ها خواهدگذاشت؟

قرار دادن پاسخ