توهین به مجسمه کریس رونالدو در زادگاهش

0

در کشور پرتغال، مجسمه بزرگی از رونالدو وجود دارد که برخی از خرابکاران نام لیونل مسی را روز آن نوشته اند.

همچنین پیراهن لیونل مسی هم به تن مجسمه رونالدو رفته است. این مجسمه در زادگاه کریس رونالدو یعنی شهر «فانچال» پرتغال قرار دارد.

رسانه ها خبر داده اند که این اتفاق در ابتدای روز سه شنبه رخ داده است یعنی تنها یک روز پس از برنده شدن لیونل مسی در مراسم توپ طلا که باعث شد روندی که رونالدو دو سال پشت سرهم توپ طلا بگیرد را بشکند.

البته منابع خبری می گویند که بلافاصله این مجسمه از این خرابکاری ها پاک شده است و مقامات این شهر به دنبال خرابکاران هستند.

تصویری از مجسمه کریس رونالدو پس از این واقعه

تصویری از مجسمه کریس رونالدو پس از این واقعه

کاتیا آویرو ،خواهر رونالدو درمورد این عمل توهین آمیز در توئیتر خودش نوشت:

من عصبانی، ناراحت و ناامید شده و نمی توانم سختی درمورد این عمل خالی از حرفه ای گری و احترام بگویم.

همه می دانند که من چقدر به رونالدو افتخار می کنم.من همیشه ساعت ها صرف تعریف و تمجید از عملکردهای او می کنم. به عنوان یک پرتغالی واقعا ناراحت و شرمسارم.

از رونالدو تشکر می کنم که اینجا توریسم را گسترش داده است و شغل و سرمایه گذاری نموده تا اینجا یک جزیره دوست داشتنی شود اما این اعمال توسط یک سری انسان بی نام و نشان خشن مستحق اینجا نیست؛ آنها مستحق این هستند که در سوریه زندگی کنند! آنها مردمی هستند که شایسته احترام نیستند و نباید در جامعه زندگی کنند.

مجسمه رونالدو در سال ۲۰۱۴ با حضور خود رونالدو رونمایی شد.

 

به نظر شما اینکه خواهر رونالدو بگوید این خرابکاران باید در سوریه زندگی کنند منظورش چیست؟ آیا به مردم سوریه توهین کرده است؟!

قرار دادن پاسخ