خستگی ، واژه کلیدی صحبت های اسکولز !

0

پل اسکولز که مدت هاست زبان به انتقاد از روش های فن خال گشوده است و گاه و بیگاه علیه او صحبت می کند و می گوید که روش بازی های او خسته کننده است این بار در استفاده ای دیگر از لفظ «خستگی» بازیکنان منچستریونایتد را خسته دانست. دیشب شیاطین سرخ با گل دقایق پایانی وین رونی از روی نقطه پایانی توانستند شفیلدیونایتد را شکست دهند و به مرحله بعدی جام حذفی انگلستان برسند.

بازی منچستریونایتد این بار هم مثل دفعات قبل خسته کننده بود به صورتی که برخی از هواداران شیاطین سرخ پیش از اینکه سوت پایانی بازی به صدا دربیاید استادیوم اولدترافورد را ترک کرده بودند.

اسکولز به شبکه BT اسپورت گفت:

به نظر می رسید که بازیکنان خسته بودند. هیچ روحیه ای نداشتند و هیچ کدامشان هوای دیگری را نداشت. هیچ لبخندی برچهره نداشتند و بازی سرگرم کننده ای نبود.

با اینکه خود فن خال هم روی نیمکت حال و حوصله نداشت و خسته به نظر می رسید اما او بعدا به میان خبرنگاران آمد و گفت که خوشحال و راضی است.

اصلا عملکرد خوبی نداشتند اما برای چه چیزی فن خال این قدر خوشحال بود؟! به نظرم این روشی است که فن خال دوست دارد در تیمش داشته باشد.

هیچ تغییری در بازی منچستریونایتد از ۶ ماه پیش تاکنون رخ نداده است. این روشی است که فن خال دارد و به همین خاطر با بردهای ۱-۰ راضی می شود.

ولی آنها نتوانستند شانس گلی را خلق کنند و مجبور شدند که کار را با گل پنالتی دقیقه ۹۴ تمام کنند. به نظرم اصلا روش خوبی نیست.

اسکولز در انتقاد از روش بازیکنان ادامه داد:

به عنوان یک بازیکن گاهی شما در زمین تکل می زنید، گاهی شوت می زنید و گاهی گل می زنید. شما باید در این باشگاه کاری انجام بدهید!

فقط اینکه بخواهید مانند اینها (بازیکنان منچستریونایتد) به جلو بروید و پاس بدهید مردم اصلا به شما اهمیتی نمی دهند. من واقعا پس از بازی ناامید شدم. من فقط دو الی سه روز فرصت می خواهم که از این وضعیت بیرون بیایم.

شما ۹۰ دقیقه خسته کننده تدافعی دارید. من تلاش می کردم تا هفته های پیش بازهم از تیم حمایت کنم ولی بازی به بازی کار سخت تر می شود و هنوز این روش دارد ادامه پیدا می کند و چیزی که مردم می بینند یک چهره کریه از فوتبال است.

اسکولز می گوید که اکنون زمان تغییر روش بازی شیاطین سرخ است اما این نکته را هم اضافه می کند:

من هیچ وقت نخواسته ام که مربی ای اخراج شود. او (فن خال) یک سری بازیکنان خوب هم در تیم دارد.

روش فوتبال او اصلا مناسب منچستریونایتد نیست اما آنها اکنون در لیگ پنجم هستند و فقط ۹ امتیاز تا صدر فاصله دارند.

به هرحال فکر می کنم که هواداران دوست داشته باشند قدری بازی های هیجان انگیزتر ببینند.

 

به نظر شما آیا پس از شایعاتی درمورد اخراج فن خال، بازی های منچستریونایتد بهتر شده است؟

قرار دادن پاسخ