آردا توران : مسی معجزه خداست!

0

آردا توران که در تابستان قراردادی را با بارسلونا امضا کرد و نهایتا در این ماه به آبی اناری ها پیوسته است می گوید لیونل مسی معجزه ای از سوی خداست. این سخنان را توران پس از برد ۴-۰ مقابل گرانادا و هت تریک مسی گفت.

توران در بازی پیشین بارسلونا اولین بازی اش را برای آبی اناری پوش ها انجام داد. او تا ژانویه به خاطر محرومیتی که بارسا در نقل و انتقالات داشت نمی توانست به تیم ملحق شود.

توران تنها ۸ دقیقه طول کشید تا بتواند اولین پاس گل خودش را برای مسی بفرستد.

این بازیکن پیشین اتلتیکومادرید به شدت مسی را می ستاید و می گوید که به احتمال زیادی مسی پنجمین توپ طلایش را در دوشنبه کسب می کند. توران به روزنامه صباح ترکیه گفت:

من هیچ کسی را مثل لئو مسی نمی بینم. او یک معجزه از سوی خداست. من زمانی که او در زمین است لذت می برم.

این حسادت نیست بلکه واقعا احساس خوبی دارم مثلا وقتی او کسی را دریبل می کند لذت می برم.

همچنین توران در مورد اینکه چرا اتلتیکو را ترک کرده است صحبت هایی کرده است. او با اتلتیکو پیشتر توانسته بود قهرمان لالیگا شود اما فینال لیگ قهرمانان را به خاطر مصدومیت از دست داده بود. اکنون او درمورد عشقی که به بارسا دارد می گوید:

لوئیس انریکه به خاطر مهارت من در حفظ توپ مرا به باشگاه فراخوانده است. همچنین من تمایل زیادی برای کسب پیروزی و تلاش بیشتر داشتم.

اینها دلایلی بود که لوئیس انریکه مرا در اینجا خواست؛ من هم به همگان در زمین نشان می دهم که او واقعا در انتخابش درست بوده استو

تنها عذرخواهی ای که کرده ام این بوده که قهرمان لیگ قهرمانان نشده ام.

ما فقط ۱ دقیقه و ۲۰ ثانیه تا قهرمانی فاصله داشتیم. من خیلی تلاش کردم که به بازی برسم اما نتوانستم.

رئال مادرید در بازی تراژدیک فینال لیگ قهرمانان سال ۲۰۱۴ در ثانیه های پایانی با گل سرخیو راموس بازی را به تساوی کشید و کهکشانی ها توانستند در وقت های اضافه پیروزی را کسب کنندو قهرمان لیگ قهرمانان شوند.

 

به نظر شما آیا آردا توران می تواند بارسلونا را بهتر از قبل کند؟ آیا توران با قهرمانی در لیگ قهرمانان می تواند به آرزویش برسد؟

قرار دادن پاسخ