زیدان : رونالدو غیرقابل فروش است

0

زین الدین زیدان مربی جدید تیم رئال مادرید می گوید که در کریس رونالدو روح رئالی بودن وجود دارد و این ستاره پرتغالی کهکشانی ها غیرقابل انتقال است.

پیشتر گفته می شد که رونالدو زمانی که رافا بنیتز مربی رئال مادرید بود رابطه خوبی با این مربی نداشته است. این بازیکن ۳۰ ساله حتی صحبت هایی درمورد رفتن از رئال مادرید را به زبان آورده بود.

البته فلورنتینو پرز رئیس باشگاه رئال مادرید یکی از کسانی است که در تابستان تمایل زیادی برای تغییرات در ترکیب تیم دارد و احتمالا یکی از همین بازیکنان هم کریس رونالدو باشد.

با این حال، زیدان که با یک قرارداد دو سال و نیمه جانشین رافا بنیتز شده است می گوید رونالدو را در مرکز حمله قرار می گیرد و اجازه می دهد تا جایی که می تواند در زمین گردش داشته باشد و از فوتبال لذت ببرد:

رونالدو غیرقابل انتقال است.

او روح مادریدی بودن را دارد. تا زمانی که من اینجا هستم او هیچ جا نمی رود.

زیدان همچنین گفت که رونالدو اولین کاشته زن تیم هم هست:

کریستیانو هرطور که بخواهد می تواند بازی کند. فقط یک سری مسائل کوچک را به او خواهم گفت. تنها چیزی که می خواهم این است که او در اینجا راضی باشد و بقیه چیزها هم به دنبالش خواهدآمد.

هواداران رئال مادرید از نمایش های ضعیفی که کهکشانی ها در خانه می گیرند خیلی راضی نیستند و بنیتز و پرز را مسئول این قضایا می دانستند. زیدان که در اولین کنفرانس خبری اش خیلی راحت به خبرنگاران پاسخ می داد در این مورد گفت:

من و بازیکنان خیلی خوشحال هستیم. واقعیت این است که حس می کنم قدرتمند و راضی هستیم و به سمت تمامی چیزهایی که می خواهیم می رویم. می خواهیم این جو را به هواداران هم تزریق کنیم. هروقت در برنابئو بازی می کنیم باید تماشاچیان لذت ببرند.

زیدان به همراه رئال مادرید در زمانی که بازی می کرد در سال ۲۰۰۲ توانست قهرمان لیگ قهرمانان شود و در فصل ۲۰۰۲-۲۰۰۳ هم قهرمان لالیگا شد.

 

به نظر شما آیا زیدان می تواند با آزادگذاشتن رونالدو در تیم، هواداران را راضی کند؟

قرار دادن پاسخ