عه؟! از واکنش رستوران های مونیخ به رفتن گواردیولا تا سخن مادر لوکاکو

0

امشب با سری دیگری از مجموعه مطالب جالب «عه؟!» با شما هستیم. با سوت همراه باشید.

واکنش رستوران داران مونیخی به صحبت های گواردیولا 

من رستوران های جدید، شهر جدید و چالش های جدید می خواهم.

این صحبت هایی بود که پپ گواردیولا در مصاحبه ای در تشریح اینکه چرا نمی خواهد در آلمان کارش را ادامه دهد به رسانه ها گفته بود اما روزنامه «بیلد» با سه رستوران دار مونیخی در این مورد صحبت کرد که سخنان آنها به این شرح است:

یوهانس مولر – ۴۸ ساله – مالک رستوران آلتر هوف:

فکر نمی کنم که پپ همه رستوران ها را امتحان کرده باشد.

مایکل کافر – ۵۷ ساله – میلیونر و صاحب رستوران بزرگ «اکتبر فست»:

برای شروع باید بگویم که منچستر حتی یک رستوران «اکتبر فست » هم ندارد!

اوگو کروکامو – ۴۴ ساله – مالک پیتزافروشی «هوگو»:

اصلا رستوران هایی به خوبی اینجا در انگلستان وجود ندارد. البته من اهمیتی به این مسئله نمی دهم؛ من در منوی پیتزافروشی ام نام «دی آنجلوتی» را گذاشته ام!

پپ گواردیولا

لوکاکو : مادرم به من گفت برو به اورتون!

شاید این سخن برایمان آشنا باشد. حدود یک سال پیش بود که لمپارد هم چنین سخنی را داشت درمورد اینکه مادرش به وی گفته که چلسی را ترک نکند. یا اینکه مادر فالکائو در فصل گذشته بود که باعث شد فرزندش منچستریونایتد را ترک کند و به چلسی برود.

اما این بار، مهاجم اورتون یعنی «روملو لوکاکو» چنین صحبتی را گفته است. او در سال ۲۰۱۴ با مبلغ ۲۸ میلیون پوند به اورتون رفت و در ۱۲ بازی ۱۲ گل به ثمر رساند.

روملو لوکاکو

این وضعیت وی خیلی بهتر از وضع اسف بار او در چلسی بود. او در چلسی در سه سال تنها یک بار از ابتدا برای چلسی به زمین رفت و نتوانست آنچنان که باید خودش را به مسئولین استمفوردبریج نشان دهد.

با این حال، او در این فصل توانسته در ۲۰ بازی ۱۵ گل به ثمر برساند و یکی از بهترین های روبرتو مارتینز باشد.  لوکاکو درمورد اینکه چه شد که به اورتون آمد گفته است:

راستش را بخواهید مارتینز سه بار با من تماس گرفت و اوایل اصلا نمی خواستم آن دو تماس اول را پاسخ دهد اما اکنون خوشحالم که نهایتا جواب او را دادم.

من با او صحبت کردم؛ سپس با چلسی صحبت کردم و پس از آن با مادرم حرف زدم و او به من گفت ” به اورتون برو” به همین خاطر اصلا به خاطر این انتخاب شرمسار نیستم.

قرار دادن پاسخ