تمسخر اسپانیول توسط لوئیس سوارز

0

لوئیس سوارز پس از برد ۴-۱ مقابل اسپانیول درمورد بازیکنان این تیم گفت که آنها باعث اتلاف فضای زمین می شوند. لوئیس سوارز این مسئله را به این خاطر گفت که فضای مسابقات کوپا دل ری اصلا در بازی های ابتدایی خوب نیست و بویی از رقابت های جانانه در آن وجود ندارد.

بارسلونا دیشب در یک بازی فیزیکی توانست ۴-۱ مقابل اسپانیول پیروز شود. دیشب ۸ کارت قرمز برای بازیکنان اسپانیول توسط داور داده شد و دو بازیکن هم از این تیم اخراج شدند.

اندکی پس از بازی، بنا به گزارشی که «مارتینز مونویرا» داور بازی نوشته است در تونل بیرون زمین میان بازیکنان این دو تیم مشاجراتی رد و بدل می شد و ستاره پیشین لیورپول شروع به تمسخر بازیکنان اسپانیول کرد. داور در گزارشش نوشته است:

در پایان بازی به یکباره در تونل، شماره ۹ بارسا یعنی لوئیس سوارز، زمانی که بازیکنان اسپانیول از راه پله ها می رفتند ایستاد و به شکل های مختلف بر سر آنها فریاد می زد.

او گفت: “من منتظرتان هستم! بیایید اینجا! شماها فضای زمین را بیهوده اشغال کرده اید!

این مسئله باعث تحریک بازیکنان اسپانیول شد و درگیری میان بازیکنان رخ داد که نیروهای امنیتی و مربیان دو تیم وارد مسئله شدند.

آندرس اینیستا پس از بازی در مصاحبه ای گفت که این مسائل در دربی ها چیزی عادی است:

خشونت زبان بسیار بدی است اما در بازی هایی این چنینی همیشه شاهد رقابت و برخوردها هستیم.

«پاپاکولی دیوپ» هافبک اسپانیول اما مانند اینیستا تلاش نکرد که دیپلماتیک با این مسئله برخورد کند و گفت:

شما نمی توانید بگویید که ما خشن بوده ایم. ما اصلا دنبال دعوا نبویدم، اگر دنبال دعوا بودیم بازیکنان بارسا اصلا نمی توانستند به رختکن برسند!

دو تیم باید در ۱۳ ژانویه در بازی برگشت کوپا دل ری مقابل یکدیگر قرار بگیرند.

 

به نظر شما آیا این رفتار لوئیس سوارز باعث محرومیت وی می شود؟

قرار دادن پاسخ