جرارد : بنیتز به انگلیس برمی گردد

0

استیون جرارد کاپیتان و اسطوره پیشین باشگاه لیورپول گفته است که این احتمال وجود دارد رافا بنیتز پس از خروج از سانتیاگوبرنابئو به انگلستان برود و تیمی در لیگ برتر انگلیس را بگیرد. پیشتر استیون جرارد درمورد بنیتز در کتابش مطالبی را نوشته بود و او را بی روح و احساس خوانده بود که بعدها توسط بنیتز تکذیب شد.

جرارد همچنین گفت که از خبر اخراج بنیتز شگفت زده شده است. بنیتز پیشتر در بهترین دوران لیورپول در دهه اخیر سرمربی این تیم و جرارد بوده است و توانست آنها را به قهرمانی لیگ قهرمانان برساند. جرارد گفت با اینکه بنیتز از رئال مادرید اخراج شده است اما می تواند به لیگ انگلستان بازگردد.

بنیتز ۵۵ ساله به خاطر ضعیف عمل کردن در تیم رئال مادرید پس از ۷ ماه دوشنبه این هفته از سمتش برکنار شد و زیدان به جای وی هدایت کهکشانی ها را به عهده گرفت. 

جرارد می گوید که افتخاراتی که بنیتز در سال های پیشین توانسته کسب کند می تواند او را از این اوضاع خارج کند. جرارد که به همراه برخی از اسطوره های لیورپول به سیدنی استرالیا رفته است به رسانه ها گفت:

واقعا برای بنیتز متأثر شد چون به نظرم کار خوبی را در رئال مادرید انجام می داد.

اما با کیفیتی که او در رزومه اش دارد شکی ندارم که باشگاه های بزرگی در دنیا به دنبال او خواهندبود چون واقعا مربی شگفت انگیزی است.

تابستان سال جاری میلادی می تواند یکی از بزرگترین نقل و انتقالات در عرصه مربیگری را تجربه کند. گاس هیدینک ممکن است از چلسی کنار گذاشته شود، فن خال و گواردیولا هم ممکن است تغییراتی در میان مربیان ایجاد کنند.مانوئل پلگرینی هم به احتمال زیاد در سیتی نخواهدماند.

البته این طور هم نیست که انگلستان خالی از مربی باشد؛ خوزه مورینیو اکنون بدون تیم است و به شدت دنبال تیمی است که بتواند برای فصل آینده داشته باشد، از سوی دیگر پپ گواردیولا قطعا در تابستان به انگلستان می آید.

جرارد درمورد شانس بنیتز در گرفتن تیم در لیگ برتر انگلیس می گوید:

من می توانم ببینم که بنیتز به انگلیس برمی گردد اما اینکه کدام باشگاه نمی دانم.

شما هیچ وقت نمی توانید متوجه شوید که کدام تیم لیگ برتر مربی می خواهد چون همه تیم ها در همه زمان ها مربی می خواهند!

این یک تجارت خشن با نتایج کسب شده است. باشگاه ها خیلی سریع مربیانشان را تغییر می دهند.

 

به نظر شما آیا پیش بینی جرارد به حقیقت می پیوندد؟ کدام تیم انگلیسی را برای فصل آینده رافا بنیتز پیشنهاد می کنید؟

قرار دادن پاسخ