اعلام خطر آدیداس به یونایتد

0

پس از نتایج ضعیفی که فن خال در هفته اخیر با منچستریونایتد گرفته است آدیداس که یکی از مهم ترین اسپانسرهای این باشگاه محسوب می شود درمورد نحوه بازی این تیم هشدار داد. تیم های اروپایی کاملا خصوصی هستند و هزینه هایشان کاملا به اسپانسرها وابسته است و هرقدر اسپانسرهای قدرتمندتری را داشته باشند می توانند راحت تر در نقل و انتقالات پول خرج کنند.

آدیداس که یک شرکت آلمانی است و یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لباس های ورزشی خصوصا منچستریونایتد است قراردادی ۱۰ ساله را در تابستان پیشین با ارزش ۷۵۰ میلیون پوند با اولدترافورد بسته است و اکنون به خاطر بازی های ضعیف این تیم برندش در خطر است.

تیم لوئیس فن خال هلندی تبار در ۱۵ بازی اخیر تنها ۱۲ گل به ثمر رسانده است. «هربرت هاینر» مدیرعامل شرکت آدیداس گفته است که امیدوار است در روزهای آتی بازی های بهتری را از منچستریونایتد شاهد باشد.

این شرکت همچنین گفته است که لباس های اخیری که با برند یونایتد تولید کرده است به خوبی فروش رفته و بهتر از حد انتظار بوده است. آنها می گویند که اگر فوتبال وجود نداشت شاید به این سود هنگفت نمی رسیدند.

هاینر به یکی از رسانه های آلمانی گفته است:

همکاری تجاری با من یونایتد به خوبی پیش می رود. ما پیراهن های بیشتر از حدانتظارمان را فروخته ایم.

از این وضعیت راضی هستیم اگرچه از این وضعیت بازی کنونی من یونایتد اصلا راضی نیستیم و چیزی که می خواهیم نیست.

مسلما هواداران منچستریونایتد باید بازی های زیبایی از این تیم شاهد باشند تا به خرید پیراهن های این تیم دست بزنند و بد بازی کردن این روزهای منچستریونایتد می تواند آدیداس را در خطر قرار دهد و حتی همکاری های آتی این شرکت با اولدترافورد را در هاله از ابهام فرو ببرد.

در چند بازی قبل، هواداران همیشه فریاد «حمله» سر می دادند اما همیشه فن خال به همان فلسفه خودش استوار بود تا اینکه خطر اخراجش را به شدت حس کرد و پس از آن بود که چند تساوی و برد باعث شد این مربی هلندی تبار در اولدترافورد ماندگار شود.

 

به نظر شما آیا آدیداس می تواند مسئولین اولدترافورد را تحت فشار قرار دهد تا لوئیس فن خال برای فصل بعد در این تیم نباشد؟

قرار دادن پاسخ