رونالدو : دوست دارم مثل یک پادشاه زندگی کنم

0

کریستیانو رونالدو ستاره باشگاه رئال مادرید می گوید دوست دارد زمانی که بازنشسته می شود مثل یک پادشاه زندگی کند. رونالدو همچنین می گوید زمانی که دوران حرفه ای بازی اش تمام شود علاقه ای ندارد که مربیگری کند.

رونالدو در مصاحبه با مجله «پاپل» گفته است که علاقه ای به ادامه فوتبال در عرصه مربیگری ندارد و علایق دیگری را می خواهد پس از آویزان کردن استوک هایش دنبال کند.

رونالدو در این مصاحبه گفته:

زندگی دیگری غیر از فوتبال هم هست.

می دانم که شاید در ابتدا برایم خیلی سخت باشد اما اگر الان از من بپرسید که می خواهم مربیگری کنم یا نه به شما می گویم نه. نه در مربیگری باشگاه ها و نه در حد ریاست یک باشگاه.

رونالدو که برپایه مجله اقتصادی فوربز در سال ۵۳ میلیون پوند درآمد دارد می گوید که پول همیشه خوشحالی و رضایت را به همراه ندارد:

شما می توانید بگویید که بهترین شغل را دارید، پول دارید، اتومبیل و خانه دارید… اما اینها همه چیز نیست.

مثلا یک روز شنبه بوکسی در لاس وگاس برگزار می شود و من دوست دارم که با خانواده و دوستانم به تماشای این مسابقه بروم اما چون وقت ندارم نمی توانم. ولی وقتی بازنشسته شوم می خواهم مانند یک پادشاه زندگی کنم.

پیشتر رونالدو در مصاحبه ای درمورد زندگی سختی که در کودکی داشته هم گفته است. او گفته که در بچگی مجبور بوده که لباس هایش را خودش اتو کند:

در ۱۱ سالگی خانه را ترک کردم و به دنیای متفاوتی گام نهادم؛ اول به لیسبون رفتم و سپس به منچستر. برایم سال های بین ۱۱ و ۱۸ سالگی ام خیلی سخت بود.

به همین خاطر می خواستم چیزی باشم که اکنون هستم چون زمان های زیادی را بدون خانواده ام و در شرایط سختی گذرانده ام.

من نوجوان بودم ولی باید کارهایم را مانند یک مرد انجام می دادم مثلا خودم لباس هایم را اتو می کردم. قدرت ذهنی من هم به همان دوران بازمی گردد.

 

به نظر شما آیا واقعا رونالدو نمی خواهد در آینده کاری در عرصه فوتبال انجام دهد؟ آیا مانند دیوید بکهام می خواهد در عرصه تبلیغات پا بگذارد؟

قرار دادن پاسخ