پوگبا : من هنوز هیچ کس نیستم

0

پل پوگبا ستاره باشگاه یوونتوس می گوید که هیچ کس نیست و هنوز راه زیادی را برای کسب کردن افتخارات زیاد دارد.

یوونتوس ماه آینده با بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان بازی می کند درعین حال، پل پوگبا بازیکن یوونتوس هیچ نگرانی ای برای مواجهه با باوارین ها ندارد. پوگبا می گوید:

از یک طرف می توانم بگویم که قرعه آسان تری نمی توانستیم داشته باشیم اما از سوی دیگر این خیلی خوب است که همه انتظار دارند که ما ببازیم.

آنها همان چیزی را می گویند که پیش از بازی با رئال مادرید در سال گذشته می گفتند.

البته بازی کردن مقابل ویدال خیلی سخت است. من هنوز هیچ کس نیستم و هیچ کاری در دوره فوتبالی ام انجام نداده ام.

یوونتوس در سال گذشته در نیمه نهایی لیگ قهرمانان با رئال مادرید مواجه شد و در بازی های رفت و برگشت نهایتا توانست با گذر از رئال مادرید به فینال لیگ قهرمانان برسد؛ این در حالی بود که بسیاری از کارشناسان پیش بینی می کردند رئال مادرید به فینال می رسد. از طرف دیگر، آرتورو ویدال که فصل گذشته را در یوونتوس سپری کرده بود این بار مقابل تیم پیشینش قرار می گیرد.

پل پوگبا درمورد انتظاراتی که از خودش در سال ۲۰۱۶ دارد هم گفت:

ماه های اخیری که داشته ام با سال هایی که پیشتر تجربه کرده بودم خیلی فرق می کند؛ پیشتر ما همیشه در صدر جدول بودیم اما قضیه اکنون فرق کرده است.

من همچنین از شکست مقابل بارسلونا در فینال لیگ قهرمانان چیزهای زیادی یاد گرفته ام. ما باختیم اما همان طور که گفته می شود، می توان از باخت ها و اشتباهات درس های زیادی گرفت. بالاخره من یک روز پیروز می شوم.

البته بدون آندره پیرلو، آرتورو ویدال و کارلوس توز کار برای یوونتوس فرق می کند. اکنون مسئولیت بیشتری روی بقیه بازیکنان وجود دارد و ما باید بیشتر روی کارمان تمرکز کنیم و متحد باشیم. این هم درمورد خودم صدق می کند.

پیشتر، زمانی که پیرلو را در کنارم داشتم، حریفان همیشه به او توجه می کردند اما اکنون حریفان دور من خط کشیده اند (و مراقب من هستند)

من باید راهی پیدا کنم که بتوانم از این خطر بگریزم. من باید این مسئله را از اینیستا یادبگیرم.

پوگبا درمورد اینکه شماره پیراهن ۱۰ را می پوشد هم گفت:

من مانند قدیم به خاطر پستی که در زمین دارم شماره ۱۰ نمی پوشم. به نظر خودم، این افتخاری است که بتوانم شماره ۱۰ را بپوشم چون این شماره ای است که بسیاری از دارندگان توپ طلا پوشیده اند.

در تاریخ یووه این شماره خیلی مهم است و من افتخار می کنم که آن را می پوشم. وقتی به پیراهنم نگاه می کنم نه اسمم را می بینم ونه شماره اش را؛ بلکه فقط یووه را می بینم با اشتیاقی که ۱۰۰ درصد می خواهم خودم را وقف یووه و پیروزی کنم.

 

به نظر شما آیا پوگبا به اندازه کافی افتخارات کسب نکرده است؟ 

قرار دادن پاسخ