درس اخلاق در محضر کریس رونالدو

0

کریستیانو رونالدو ستاره باشگاه رئال مادرید می گوید که انتقاداتی که از وی درمورد غرورداشتن و امیدواری هایی که دارد انجام می شود را قبول ندارد و اصلا اذیتش نمی کند:

افراد زیادی هستند که از من متنفرند. آنها می گویند که من مغرور هستم و بیهودگی می کنم یا چیزهایی شبیه به این. اینها بخشی از موفقیت من است. من به دنیا آمده ام تا بهترین ها را داشته باشم. این راهی است که من انتخاب کرده ام و اگر قرارباشد هرآنچه که در فوتبال کسب کرده ام به این صفات منتهی شود اصلا راهم را عوض نمی کنم.

من هرشب با خیال راحت به تختخواب می روم و راحت می خوابم.

رونالدو در بازی روز چهارشنبه مقابل رئال سوسیه داد توانست دو گل برای رئال مادرید بزند تا فشارها از روی کهکشانی ها کمتر شود. رونالدو ادامه داد:

شما نباید زندگی و خودتان را به خاطر فکرهایی که مردم می کنند اذیت کنید. اگر این کار را بکنید اصلا زندگی نمی توانید بکنید. فقط خداست که همه را راضی می کند.

فصل جاری اصلا برای رونالدو نسبت به فصل گذشته خوب نبود اما او توانست تاکنون ۲۵ گل در تمامی رقابت های این فصل بزند و در این سال میلادی هم ۵۷ گل در ۵۸ بازی ملی و باشگاهی اش زده است که در ۴ سال اخیر کمترین میزان می باشد اما درهرحال بدون حضور او مسلما رئال مادرید در دردسر می افتاد.

رونالدو می گوید:

من وقتی به دیگران؛ کم یا زیاد کمک می کنم حس خوبی دارم. خداوند دوبرابر آن را در زندگی من می دهد. از زمانی که پدر شده ام به زندگی طور دیگری نگاه می کنم.

رونالدو که پیش از کریسمس توانسته بود تیمش را با نتیجه ۱۰-۲ مقابل رایووایکانو پیروز کند درمورد ادامه کارش در سانتیاگو برنابئو می گوید:

من فشار را به راحتی می توانم تحمل کنم چون زندگی سختی داشته ام. من همینی هستم که هستم چون همیشه این راه را با خانواده ام طی کرده ام و از دوران های بسیارسخت گذشته ام. زمانی که ۱۱ سال داشتم خودم باید لباس هایم را اتو می کردم و این مسئله به قدرت فکری من کمک می کرد.

 

به نظر شما آیا رونالدو با این کمک هایی که به مردم مظلوم دنیا می کند بازهم مغرور است؟

قرار دادن پاسخ