ونگر به دنبال جبران پیش فصل؟

0

آرسن ونگر سرمربی تیم آرسنال می گوید که در ژانویه و نقل و انتقالات نیم فصل سرش شلوغ خواهدبود و می خواهد بازیکنان زیادی را به توپچی ها اضافه کند. چندی پیش آرسنال «محمد الننی» را خریده بود. پیشتر آرسن ونگر با ذخیره ۱۹۳ میلیونی که باشگاه در اختیارش گذاشته بود کمترین خرج را روی دست مسئولین آرسنال گذاشته بود.

این هافبک مصری که در بازل سوئیس بازی می کرد همچنان در مذاکره با مسئولین آرسنال است.

با وجود «فرانسیس کوکلین» ،« سانتی کازورلا» و «جک ویلشر» که خطر مصدومیت هریک از آنها می رود، ونگر به دنبال این است که با به خدمت گرفتن این هافبک مصری خیالش را برای نیمه دوم فصل راحت کند. آرسنال پس از تساوی ای که منچسترسیتی و لسترسیتی در برابر هم کسب کردند قهرمان نیم فصل لیگ جزیره شد.

ونگر در کنفرانس خبری ای که امروز (چهارشنبه) داشت گفت:

الان نمی توانیم هیچ چیزی را اعلام کنیم چون چیزی هنوز اتفاق نیفتاده است اما قطعا سر من به زودی شلوغ خواهدشد.

از آرسن ونگر درمورد متیو دبوشی هم سوال شد. دبوشی از زمانی که هکتور بیرین به آرسنال اضافه شده است مدت هاست که جایگاه پیشین اش را در تیم از دست داده است. دبوشی در سال ۲۰۱۴ از نیوکاسل به توپچی ها اضافه شد اما به خاطر مصدومیتی که داشت ۱۲ بازی لیگ برتر را از دست داد.

ونگر در مورد اینکه آیا دبوشی در نیم فصل آرسنال را ترک می کند یا خیر گفت:

امکان ندارد که او برود. خوشحال می شوم که او در تیم بماند اما بازهم باید منتظر بود و دید.

در اوایل این ماه رسانه های فرانسوی گفته بودند که دبوشی مذاکراتی را با ونگر داشته تا بتواند از این تیم جدا شود و بتواند خودش را برای یورو ۲۰۱۶ به مربی تیم ملی فرانسه نشان دهد تا در ترکیب تیم باشد.

بازی بعدی آرسنال در نیمه دوم فصل روز شنبه با نیوکاسل یونایتد تیم پیشین دبوشی خواهدبود و باید منتظر بود و دید که آیا ونگر این بازیکن را به زمین می فرستد یا خیر. نظر شما چیست؟

قرار دادن پاسخ