جرج مندز : رونالدو و مورینیو بهترین هستند!

0

جرج مندز مدیربرنامه های خوزه مورینیو و کریستیانو رونالدو گفته است که این دونفر بهترین های جهان هستند. رونالدو در میان بازیکنان و خوزه در میان مربیان.

رونالدوی ۳۰ ساله یک فصل خوب دیگر را با رئال دارد تجربه می کند. او در ۱۶ بازی ای که در لالیگا انجام داده ۱۲ گل به ثمر رسانده و در طول لیگ قهرمانان تا به اینجای کار هم ۱۱ گل زده است که رکورد بسیارخوبی به حساب می آید.

اخیرا کریس رونالدو که مهاجم پیشین تیم منچستریونایتد هم بود با پاریس سنت ژرمن ارتباط گرفته است اما مندز مدیربرنامه هایش در همان اوایل این رابطه گفت که رفتن رونالدو به فرانسه محال است. البته به نظر می رسد که جرج مندز برای رسیدن به حق و سهم خودش هیچ توجهی به پیشرفت یک بازیکن یا مربی نمی کند. مندز در مصاحبه با اسکای اسپورت گفت:

او بهترین بازیکن تاریخ است و مطمئنم که برای ۴،۵،۶ و ۷ سال آینده در رئال مادرید خواهدماند.

او دوران حرفه ای اش را در رئال تمام خواهدکرد. او در سانتیاگوبرنابئو راضی است و در سن ۴۰ سالگی استوک هایش را آویزان می کند.

خوزه مورینیو هم اکنون پس از اخراج از چلسی بدون تیم مانده است و گفته می شود که احتمالا یا به جای لوئیس فن خال به یونایتد می رود و یا برای فصل آینده به رئال مادرید.

مندز در مورد آینده خوزه هم گفته:

هم اکنون مورینیو به برزیل رفته است. وقتی برگردد خواهیم دید که به کدام تیم می رود.

اکنون ما با او در مورد انگلستان، اسپانیا یا ایتالیا صحبتی نکرده ایم. او قدری به استراحت نیاز دارد و اینکه نگران هیچ چیزی نباشد. او بهترین مربی جهان است.

 

به نظر شما آیا پیش بینی های جرج مندز به حقیقت می پیوندد؟

قرار دادن پاسخ