نیمار در بارسلونا می ماند؟

0

نیمار ستاره برزیلی بارسلونا گفته است که امیدوار است بتواند قرارداد جدیدش را با آبی اناری پوش ها امضا کند اما این را هم نگفت که به تیم های دیگر مانند رئال مادرید و منچستریونایتد نمی رود.

اکنون نیمار و بارسا گفتگوهای فشرده ای بر سر تمدید قرارداد یکدیگر دارند. نیمار با درخششی که امسال در بارسلونا داشته مسلما با حقوق های پیشین نمی تواند در بارسلونا بماند و باید نظراتش در این باشگاه تامین شود در غیر این صورت به منچستریونایتد با رئال مادرید که اخیرا با آنها تماس داشته خواهدرفت.

این بازیکن ۲۳ ساله در مصاحبه ای گفته است:

ما اکنون درمورد قرارداد جدید صحبت می کنیم و من امیدوارم.

پدر نیمار پیشتر گفته بود که پسرش با منچستریونایتد رابطه داشته است و همچنین از سمت رئال مادرید هم در تابستان پیشنهادهایی داشته است. رئال مادرید رقابت با بارسلونا را در سال ۲۰۱۳ که نیمار از سانتوس به کاتالان آمد باخت و اکنون به دنبال انتقام آن سالهاست.

روزنامه ورزشی کاتالان نوشته است که فلورنتینو پرز رئیس باشگاه رئال مادرید بارها با نیمار تماس گرفته است که با وی ملاقات کند اما تاکنون موفقیتی نداشته است.

منچسترسیتی هم که به احتمال زیاد سال آینده پپ گواردیولا مربی پیشین کاتالان ها را در این تیم خواهیم دید اظهار کرده که می خواهد این بازیکن جوان را به خدمت بگیرد.

نیمار این رابطه اخیر با سیتی را تایید کرده است. در این مصاحبه از نیمار پرسیده شد که آیا می خواهد به باشگاه دیگری برود یا خیر که پاسخ داد:

نمی دانم… زندگی بلند است.

از او همچنین پرسیده شد که آیا به این زودی ها می خواهد باشگاهش را تغییر دهد که پاسخ داد:

این را هم نمی دانم!

نیمار همچنین پس از حضور در جام باشگاه های جهان که در آن مصدومیتی هم به سراغش آمد گفت که حالش خوب است و دوست دارد بازهم امسال با رهبری لوئیس انریکه جام های زیادی را کسب کند.

بارسا امسال با کسب چندین جام از جمله : جام لالیگا،کوپا دل ری، سوپرکاپ یوفا، لیگ قهرمانان و جام باشگاه های جهان ۵ گانه را کسب کرد. بارسلونا پیشتر با گواردیولا توانسته بود ۶ گانه کسب کند.

نیمار به سال ۲۰۱۶ امیدوار است و می گوید:

امیدوارم آن افتخارات را در سال آینده تکرار کنیم و یک جام دیگر هم اضافه کنیم و ۶ گانه بگیریم.

نیمار همچنین از رونالدینهو هم تشکر کرد. رونالدینهو پیشتر گفته بود که نیمار توانسته به خوبی جای او را در دنیای فوتبال پر کند.

 

به نظر شما آیا باشگاه بارسلونا حاضر است نیمار را در اوج فوتبالش رها کند؟

قرار دادن پاسخ