بازگشت دیگو کاستا به اتلتیکو ؟

0

انریکه سرزو رئیس باشگاه اتلتیکو مادرید در مصاحبه ای گفته که دیگو کاستا بالاخره روزی به اتلتیکو بازمی گردد. البته رئیس اتلتیکو پیشتر گفته بود که دیگو کاستا دیگر جایی در باشگاهش ندارد ولی اخیرا نظر خودش را تغییر داده است و به نظر می رسد که به زودی کاستا را در وینسته کلدرون خواهیم دید.

سرزو در مصاحبه ای به شبکه TVE گفت:

پس از اتفاقاتی که در لیسبون در دو فصل اخیر رخ داد، هدفمان را برای فینال لیگ قهرمانان گذاشته ایم.

سیمئونه برای هرقدری که ما بخواهیم در این باشگاه می ماند.

به نظرم ما یک مربی ای داریم که می تواند در آینده هم مربی ما باشد و به بخش مهمی از تاریخ باشگاه تبدیل شود.

کاستا اکنون بازیکن چلسی است و باید به تیمش فکر کند اما گاهی اوقات اتفاقاتی در فوتبال می افتد که هیچ کس دلیلش را نمی داند؛ گاهی اوقات بازیکنان به تیم هایشان بازمی گردند.

آنتونیو گریزمان از فوتبال در اینجا لذت می برد و هواداران خیلی دوستش دارند. او اینجا زندگی می کند و همه چیز برای ماندنش در مادرید فراهم است.

به نظر می رسد که دیگو کاستا در دورانی که خوزه مورینیو سرمربی چلسی بود آنچنان که فصل گذشته به وی اهمیت داده می شد، اهمیتی داده نشده است اما گاس هیدینک در بازی اخیرش مقابل واتفورد نشان داد که از دیگو کاستا به خوبی می خواهد استفاده کند و نشانه اش هم همان دو گلی بود که کاستا برای چلسی در بازی با واتفورد به ثمر رساند.

باید منتظر بود و دید که آیا کاستا برای هیدینک و مربی بعدی چلسی که در تابستان به این تیم ملحق می شود مهم است یا خیر؟

 

نظر شما چیست؟ آیا دیگو کاستا دوباره به لالیگا باز می گردد؟ اگر به لالیگا برود دوباره می توانیم شاهد بازی های زیبایش باشیم؟

قرار دادن پاسخ