زلاتان : می دانستم در پاریس سنت ژرمن تاریخ ساز می شوم

0

زلاتان ابراهیموویچ که این روزها بهترین بازی هایش را برای پاریسی ها انجام می دهد در اظهارنظری گفته است که پیش از اینکه به این تیم ملحق شود می دانسته که می تواند تاریخ ساز شود.

ابراهیموویچ ۳۴ ساله در پایان این فصل قراردادش با پاریسی ها تمام می شود و بسیاری از باشگاه ها به دنبال جذب وی هستند.

این بازیکن سوئدی تبار در ۱۴۷ بازی که برای پاریس سنت ژرمن انجام داده توانسته ۱۲۳ گل به ثمر برساند. او در سال ۲۰۱۲ از آ ث میلان به پاریس آمد و توانست ۴ جام مختلف را بالای سر ببرد. او همچنین او رکورددار بیشترین گل زده در این باشگاه را داراست که به همین خاطر به یکی از اسطوره های باشگاه پاریس سنت ژرمن تبدیل شده است.

زلاتان در مصاحبه با وب سایت رسمی باشگاه گفت:

من اینجا راحتم و مسئولیت فراوانی دارم. پیش از اینکه به اینجا بیایم می دانستم که چالش بزرگی در انتظار من است چون چیزهایی که باشگاه از من می خواست خیلی چیزهای بزرگی بودو می خواستند باشگاه در صدر قرار بگیرد که کارمان را از همان ابتدا شروع کردیم.

من از زمانی که به اینجا آمدم راضی بودم چون اکنون همه چیز خوب است و به اهدافمان رسیده ایم.

زمانی که به اینجا آمده بودم اصلا کار آسانی نداشتیم چون من از میلان آمده بودم و اکنون جایگاه این دو تیم بسیار فرق کرده است. من خیلی خوشحالم چون یکی از اولین هایی بودم که به این باشگاه آمدم و توانستیم تیم را اول کنیم و از همان ابتدا می دانستم که در این باشگاه تاریخ ساز می شوم چون کاری بود که می توانستم انجام دهم و اگر روزی قرارباشد به تیم دیگری بروم یا اینکه فوتبال را کنار بگذارم می نشینم و می گویم که من بخشی از آن پروژه بودم به همین خاطر تاکنون از وضعیت کاملا راضی ام.

با اینکه زلاتان در ۴ کشور هلند، اسپانیا، ایتالیا و فرانسه بازی کرده است اما هیچ گاه نتوانست جام لیگ قهرمانان را بالای سر ببرد. اکنون پاریسی ها در مرحله یک شانزدهم لیگ قهرمانان مقابل چلسی هیدینک قرار می گیرند و این مهاجم باتجربه و باروحیه می گوید که می تواند بازی متفاوتی را در این بازی ها انجام دهد:

من هنوز هم این شانس را دارم که بتوانم پیروز شوم. تیم بسیارخوبی داریم و رویایمان قهرمانی در لیگ قهرمانان است و این یکی از اهداف من است.

اما اگر این هدف تحقق پیدا نکرد بازهم دوران حرفه ای من کامل است و افتخارات زیادی را کسب کرده ام که می توانم با آنها خوشحال باشم. من شانس این را داشته ام که با بازیکنان بزرگی بازی کنم و جام های زیادی را کسب کنم اما اکنون بیایید به امسال نگاه کنیم و فعلا با آن چیزهایی که کسب کرده ام خوشحال نباشیم.

 

به نظر شما آیا زلاتان می تواند پاریسی ها را امسال قهرمان کند یا بازهم بدشانسی گریبان گیر این تیم خوب فرانسوی می شود؟

قرار دادن پاسخ