آخرین شانس های فن خال برای ماندن در اولدترافورد

0

گفته می شود که لوئیس فن خال پس از اینکه خوزه مورینیو موافقتش را به صورت کامل برای گرفتن پست مربیگری این تیم اعلام نکرده است شانسی دیگر یافته تا بتواند تفکراتش را در منچستریونایتد پیاده کند.

منابع خبری می گویند پیش از بازی با نورویچ قراربوده تا فن خال از سه بازی پیش رویش ۲ برد کسب کند. یونایتد در آخرین بازی خودش در لیگ برتر به نورویچ باخت تا شانس های فن خال خیلی کمتر شود اما هنوز دو باز دیگر برای شیاطین سرخ مقابل استوک سیتی و چلسی خواهدبود. فن خال همچنین پس از باخت مقابل نورویچ گفته بود که از اخراج شدن می ترسد.

برخی از مسئولین اولدترافورد هنوز امیدوارند که شرطشان در دو بازی آینده توسط فن خال عملی شود تا وی را از باشگاه اخراج نکنند.

منابع خبری می گویند، این همکاری های زیادی که باشگاه یونایتد با فن خال دارد به دلیل این است که این با فن خال رابطه خوبی دارند و از سوی دیگر هم فن خال پیشتر گفته بود که باشگاه منچستریونایتد آخرین باشگاهی است که سرمربیگری می کند به همین خاطر مسئولین یونایتد علاقمند هستند که این مربی هلندی تبار با خاطره خوشی مربیگری را کنار بگذارد.

پس از دو بازی پیش روی شیاطین سرخ، مسئولین درمورد ماندن یا نماندن لوئیس فن خال تصمیم خواهند گرفت و اگر قرارباشد این مربی اخراج شود اولین مربی که به جایش خواهندآورد خوزه مورینیو خواهدبود اما برخی می گویند که احتمالا این مربی پرتغالی در یک صورت به منچستر نخواهدرسید.

برخی از منابع خبری می گویند مسئولین اولدترافورد هنوز امیدوارند پپ گواردیولا را به این باشگاه بیاورند. پیشتر منچسترسیتی و گواردیولا به صورت غیررسمی اعلام کرده بودند که به هم توافق رسیده اند اما هنوز قراردادی میان آنها امضا نشده است تا شیاطین سرخ هنوز به این مربی نیم نگاهی داشته باشند.

اگر خوزه مورینیو پس از اخراج لوئیس فن خال به منچستریونایتد بیاید یعنی پایان رسیدن گواردیولا به اولدترافورد. به همین خاطر مسئولین یونایتد اولا تصمیم گرفته اند تا جایی که می شود فن خال را نگه دارند و ثانیا خوزه مورینیو را به اولدترافورد نیاورند مگر اینکه مجبور شوند. از طرف دیگر گفته می شود که احتمالا خوزه مورینیو در تابستان به جای بنیتز به سانتیاگوبرنابئو می رود.

 

به نظر شما آیا فن خال می تواند از دو بازی سخت پیش رویش دو برد کسب کند؟

قرار دادن پاسخ