بردی دیگر برای گلدن استیت

0

بازیکنان گلدن استیت در راه شکستن رکوردهای مختلف شکست ناپذیری در NBA به ایستگاه بیست و دوم رسیدند و توانستند به آسانی «بروکلین نتس» را با نتیجه ۱۱۴-۹۸ شکست دهند تا رکورد شکست ناپذیری شان را به ۲۲ بازی برسانند.

آندره ایگودالا مهاجم گلدن استیت که نقش مهمی را به همراه استفن کوری در بردهای این روزهای گلدن استیت ایفا می کند گفته بود که:

برای هر حمله ما یک ضدحمله را در برنامه داریم.

واریرز اکنون آنقدر به راحتی تیم های مختلف را شکست می دهند که انسان را به یاد قانون سوم نیوتن می اندازد. از این به بعد به گلدن استیت می توان به اندازه قانون جاذبه اعتماد داشت. البته قانون جاذبه نیوتن می گوید که هر بالارفتنی همراه با پایین آمدن است اما بازیکنان و مربیان گلدن استیت به آینده امیدوار هستند.

اکنون واریرز دارد روش بازی اش را به تمامی تیم ها دیکته می کند و قوانین جدیدی را برای بازی می سازد. هیچ تیمی نمی تواند با اتکا بر شوت های سه امتیازی، واریرز را از پا دربیاورد. این استفن کوری است که همیشه با شوت های پرشی اش همه هوادارانش را عاشق می کند!

هواداران هم شاهد شکسته شدن قوانین و سبک های سنتی بازی در NBA هستند. «لوک والتون» که روزگاری سرمربی واریرز بود می گوید که بازی های گلدن استیت شبیه به یک سیرک شده است؛ بسیاری از هواداران برای دیدن تمرین ها و پرش های کوری به ورزشگاه می آیند تا این پدیده بی نظیر لیگ را ببینند.

در زمانی که هواداران از ابتدای بازی خواهان بازی هیجان انگیز استفن کوری بودند اما استفن ترجیح می داد که انرژی اش را برای کوارترهای پایانی نگه دارد و نشان داد که بازی با بروکلین هم از اهمیت خاصی برخوردار است. کوری در کوارتر سوم ۱۶ امتیاز از ۲۸ امتیازی که تیمش کسب کرده بود را به دست آورد تا بتواند اختلاف امتیازی گلدن استیت با بروکلین نتس را زیاد کند و ۲۲ امین برد واریرز را در این فصل NBA رقم بزند.

استفن کوری نهایتا با ۲۸ امتیازی که در این بازی کسب کرد توانست بازهم امتیازآورترین بازیکن میدان باشد. شاید این همان چیزی است که بسیاری از مردم از لبرون جیمز تا این روزها انتظار داشتند اما اکنون می توانند ببینند که استفن کوری گارد رأس کوتاه قد هم می تواند به راحتی امتیاز کسب کند.

 

قرار دادن پاسخ