پیش بینی استفن کوری از باخت گلدن استیت

0

گلدن استیت و استفن کوری تیمی را امسال روانه مسابقات NBA کرده اند که تاکنون هیچ باختی را نداشته اند و به راحتی توانستند رکوردی که سلتیکس در نزدیک به ۴۰ سال پیش از خودش به جای گذاشته بود را بشکنند اما امروز استفن کوری بعد از بردی که مقابل «شارلوت هورنتس» داشتند گفته که پیش از رسیدن به «کارولینا پنترز» باخت را تجربه خواهندکرد. پنترز تنها تیمی است که در NFL نباخته است.

استفن کوری پس از برد مقابل شارلوت هورنتس به رسانه ها گفت:

پنترز توانسته اند به یک برد خارق العاده برسند.

استفن کوری که خودش پسر یکی از ستاره های هورنتس به نام «دل کوری» است خودش در این باشگاه بزرگ شده است و یکی از هواداران پنترز است. پنترز تاکنون در NFL توانسته ۱۱ برد متوالی داشته باشد و هیچ باختی هم تا این هفته نداشته است و تقریبا می شود گفت در کورس رکوردشکنی با گلدن استیت می باشد.

استفن تصاویری را از زمانی که در شارلوت بوده منتشر کرده و خاطره بازی فصل گذشته پلی آف با پنترز را دوباره از نو تعریف کرده است. او همچنین با « کان نیوتون» از بازیکنان این تیم رفاقت دارد. کوری در این زمینه گفت:

از اینکه می بینم آنها به این خوبی بازی می کنند خوشحالم. ۱۱ برد متوالی یعنی یک پلی آف خارق العاده با آنها خواهیم داشت.

اکنون گلدن استیت با بردی که مقابل شارلوت کسب کرده است رکورد خودش در بردهای متوالی این فصل را به ۲۰ رسانده و هیچ باختی هم نداشته است.

بازی این دو تیم در فوریه ۲۰۱۶ خواهدبود. اگر گلدن استیت این روند پیروزی هایش را تا آن زمان ادامه دهد ۴۸ برد متوالی خواهدداشت در صورتی که پنترز تا آن زمان تنها ۱۹ برد می تواند کسب کند. اگر واریرز به رکورد باورنکردنی ۴۸ برد برسند می توانند رکوردی که لیکرز در سال ۱۹۷۱-۱۹۷۲ از خودش به جای گذاشته را پشت سربگذارند و یکی از تیم های غیرقابل دسترس NBA شوند.

 

به نظر شما پیش بینی استفن کوری درمورد باخت تیمشان پیش از مقابله با پنترز به تحقق می پیوندد؟

قرار دادن پاسخ