عه؟! از پیش بینی وضعیت واردی در ۲۰۱۲ تا رکوردهای گینس لواندوفسکی

0

امشب با چند سوژه جالب با «عه؟!» همراه باشید.

لباس های جالب کریستال پالاس برای استقبال از کریسمس

پس از بازی هایی که کریستال پالاس داشت و البته بردی که در این هفته لیگ برتر کسب کرد، مسئولین این تیم تصمیم گرفتند که یک میهمانی پیش از آغاز کریسمس داشته باشند. این باشگاه همچنین از لباس های کارتونی و جالب برای مراسم کریسمس رونمایی کردند. البته اگر اینستاگرام « ویلفرد زاها» نبود تا زمان کریسمس از این لباس ها کسی خبردار نمی شد!

در میان این لباس ها می توانید شخصیت کارتونی لاک پشت های نینجا، مرد آهنی و بسیاری دیگر از شخصیت های تخیلی فیلم های هالیوودی را ببینید.

لباس بازیکنان کریستال پالاس برای استقبال از کریسمس

لباس بازیکنان کریستال پالاس برای استقبال از کریسمس

مبارزه آرسن ونگر با زیپ کاپشنش!

آرسن ونگر پیش از این هم با کاپشنش درگیر شده بود اما در بازی مقابل نورویچ دوباره این زیپ کاپشن ونگر بود که به راحتی بسته نشد و این مربی نتوانست حریف این زیپ شود؛ تقریبا می شود گفت آرسنال پس از اینکه نمی تواند از مصدومیت های زیاد بازیکنانش فرار کند، آرسن ونگر هم همیشه محکوم به باخت در برابر زیپ کاپشنش است!

مبارزه ونگر و زیپ کاپشنش، مبارزه ای است به طول تاریخ!

مبارزه ونگر و زیپ کاپشنش، مبارزه ای است به طول تاریخ!

پیشگویی یک هوادار درمورد پیشرفت های جمی واردی

جمی واردی همان طور که می دانید توانست در این هفته با گلی که مقابل منچستریونایتد زد، رکورد فن نیستلروی را هم در گل زدن در بازی های متوالی بشکند و به یکی از چهره های این فصل لیگ جزیره آن هم از تیمی به نام لسترسیتی تبدیل شود. لستر سیتی فصل گذشته در قعر جدول بود.

جمی واردی از دسته پنجم لیگ انگلستان به لیگ برتر آمد و اکنون توانسته صدر جدول گلزنان لیگ را هم تصاحب کند و با حضور او در لسترسیتی، لستر یکی از مدعیان تا به اینجای کار بوده است.

با این حال اگر به سال ۲۰۱۲ برگردیم خواهیم دید که یکی از هواداران فوتبال که البته هوادار «فلیت وود تاون» (تیم پیشین واردی) بوده در توئیتر خودش وضعیتی که این بازیکن اکنون دارد را پیشگویی کرده است. این هوادار در ۱۱ ژانویه ۲۰۱۲ در توئیترش نوشت:

جمی واردی! این نام و این توئیت را به خاطر داشته باش!

یکی دیگر از هواداران که هوادار تیم «اکسترسیتی» است در ۱۸ می ۲۰۱۲ پس از اینکه جمی واردی قراردادی را با لسترسیتی امضا کرد در توئیتر خودش نوشت:

لستر با یک مهاجم بدون لیگ به مبلغ ۱ میلیون پوند قرارداد بست. خدای من! چه اتفاقی در فوتبال می افتد؟!

همین هوادار که نامش «جم نکس» است دیروز یعنی ۲۹ نوامبر ۲۰۱۵ دوباره در توئیتر خودش نوشت:

باورکردنی نیست! … اصلا دوست ندارم توئیتم را پاک کنم. این یک افتخار بسیاربزرگ است!

آیا جمی واردی می تواند پدیده این فصل لیگ جزیره شود؟

آیا جمی واردی می تواند پدیده این فصل لیگ جزیره شود؟

۴ جایزه گینس برای رابرت لواندوفسکی

در روزی که سه کاندید اصلی دریافت جایزه توپ طلا معرفی شدند، رابرت لواندوفسکی که شاید به عنوان یکی از بازیکنان احتمالی حاضر در این لیست مطرح می شد نه یکی ، نه دو تا بلکه ۴ جایزه رسمی و جهانی گینس را از آن خودش کرد که همگی به خاطر آن ۵ گلی بود که مقابل وولفسبورگ در سپتامبر زد.

این جوایز به ۴ دلیل به لواندوفسکی اعطا شد:

  1. سریع ترین هت تریک
  2. بازیکن ۴ گله
  3. بازیکن ۵ گله
  4. بیشترین گل زده شده توسط یک بازیکن تعویضی

رابرت لواندوفسکی در آن بازی عجیب و غریب در نیمه دوم به زمین آمد و تنها در مدت ۳ دقیقه و ۲۲ ثانیه توانست هت تریک کند و نهایتا در ۹ دقیقه توانست ۵ گل به ثمر برساند که باعث حیرت بسیاری از رسانه ها و فوتبالدوستان دنیا شد.

4 مدرکی که گینس برای رابرت لواندوفسکی درنظرگرفته است

۴ مدرکی که گینس برای رابرت لواندوفسکی درنظرگرفته است

قرار دادن پاسخ