گلدن استیت و کوری هنوز بدون شکست

0

گلدن استیت واریرز که سال گذشته پس از چندین سال توانست قهرمان لیگ NBA شود امسال با قدرت بیشتری به کار خودش ادامه می دهد. در آخرین بازی گلدن استیت که با شیکاگوبولز انجام می شد استفن کوری مغز متفکر تیم گلدن استیت توانست به تنهایی ۲۷ امتیاز کسب کند تا نشان دهد هنوز یک گارد رأس می تواند به خوبی تیم را راه بیندازد. این برد، چهاردهمین برد متوالی گلدن استیت در این فصل است.

مدعیان قهرمانی امسال توانسته اند رکورد خوبی را هم پس از چهاردهمین برد کسب کنند. آنها توانستند در این بازی با نتیجه ۱۰۶-۹۴ مقابل شیکاگوبولز پیروز شوند تا رکورد بهترین شروع در NBA را بشکنند.

استفن کوری پس از این بازی به رسانه ها گفت:

هدفی که برای آن اینجا هستیم این است که تجربه بیشتری کسب کنیم. من خیلی خوشحالم چون کاری کرده ایم که در تاریخ NBA نظیری ندارد. اصلا نمی توانیم پیش بینی کنیم که آیا این فرصت و این بردها دوباره برای ما تکرار خواهند شد یا خیر؟

اکنون گلدن استیت با رکوردی که سلتیکس در فصل ۱۹۵۷-۱۹۵۸ از خودش به جای گذاشته است برابر شده است. سلتیکس در آن سال توانست ۱۴ برد متوالی در ابتدای فصل داشته باشد. گلدن استیت همچنین یکی از ۵ تیمی است که توانسته ۱۴ برد متوالی در یک فصل کسب کند. آنها برای بازی بعدی شان به دنور خواهندرفت.

از بازیکنان برتر دیگر میدان می شود به هریسون بارنس اشاره کرد که با ۲۰ امتیاز و ۹ ریباند توانست به گلدن استیت کمک زیادی بکند. همچنین جیمی باتلر توانست ۲۸ امتیاز در این بازی کسب کند و با ۹ ریباندی که داشت یکی از بهترین های این بازی نام بگیرد. باتلر پس از این بازی به رسانه ها گفت:

همه ما می دانیم که چقدر سخت است بتوانیم دوباره قهرمان لیگ شویم و همه هم از ما انتظار قهرمانی دارند.

 

به نظر شما آیا گلدن استیت می تواند پس از ۵۰ سال رکوردی را از خودش در بردهای متوالی به جای بگذارد؟

قرار دادن پاسخ