تصادف ایروین گاپث با سه شهروند ایتالیایی

0

ایروین گاپث که در تیم ملی فرانسه توانست امسال قهرمان لیگ جهانی شود و روند صعودی ای را داشته باشد گفته می شود که با سه نفر تصادف کرده است و مقصر هم شناخته شده است. او پیش از این هم در رقابتی با ایوان زایتسف بازیکن مشهور ایتالیایی، مدل موهای زیادی را به نمایش می گذاشت و حاشیه ساز شده بود.

روزنامه های ایتالیایی مدعی شده اند که گاپث در ششم نوامبر پس از اینکه درحدود ساعت ۳:۳۰ دقیقه نیمه شب از یک کلوب شبانه خارج می شده با سه نفر تصادف کرده است. این اتفاق در شهر مودنا رخ داده است.

دو نفر در این حادثه خراش های جزئی برداشته اند اما یک نفر دیگر که مردی ۴۱ ساله است به شدت مجروح شده است. این ستاره تیم ملی فرانسه از تمامی افراد عذرخواهی کرده است و از خانواده ها و مجروحین و هم تیمی هایش خواسته تا وی را ببخشند. او از هواداران و اسپانسرهای باشگاهی اش هم عذرخواهی کرده است.

پلیس، گاپث را مقصر این حادثه دانسته است و مقرر شده تا این وقایع را برای مقامات ایتالیایی توضیح دهد.

باشگاهی که گاپث در آن بازی می کرد هم وی را فعلا از هرگونه بازی محروم کرده است و با این اقدام سعی در حمایت و عذرخواهی از خانواده های مجروحین داشته است.

 

پیش از این هم، آرتورو ویدال فوتبالیست مشهور چنین تصادفی را مرتکب شده بود، به نظر شما چرا ستارگان ورزشی دنیا به این مسائل دقت زیادی نمی کنند؟ آیا آنها فکر می کنند که چون ستاره اند، مصونیت دارند؟!

قرار دادن پاسخ