بازی کشتی کج Booking Revolution

0

پس از مدت ها این بار با معرفی یک بازی هیجان انگیز برای ایرانیان با شما خواهیم بود. از کودکی بسیاری از ما خصوصا پسرها در مدارس دعوا کرده ایم و گاه کتک خورده ایم و گاه کتک زده ایم؛ شاید بتوان ریشه این مسائل را به انیمیشن هایی که در کودکی می دیدیم بازگرداند. اما درهرحال، خشونت به تنهایی بد نیست و می توانیم به راحتی این حس خودمان را در بازی های خوبی که اخیرا برای موبایل ها ساخته شده است تخلیه کنیم.

این بار با  معرفی بازی کشتی کج Booking Revolution با شما هستیم، با سوت همراه باشید.

شاید ظاهر این بازی و تصاویرش باعث شود که شما خیلی به این بازی جذب نشوید؛ خود من هم همین فکر را می کردم تا اینکه این بازی را نصب کردم و برای اولین بار وارد دنیای خارق العاده آن شدم. برخلاف گرافیک بازی، سناریوهای بسیارجذابی برای مخاطب و گیمر تنظیم شده است که از میان آنها می توان به سه بخش عمده این بازی اشاره کرد.

چندین سناریو و انواع مختلف بوکس را می توانید در این بازی پیدا کنید

چندین سناریو و انواع مختلف کشتی کج را می توانید در این بازی پیدا کنید

در این بازی شما می توانید به صورت تمرینی، مجموعه مسابقات و بخش حرفه ای بازی کنید.

  • تمرینی Training: در تمامی بازی هایی که تاکنون برای شما معرفی کرده ایم همیشه توصیه کرده ایم که از بخش های تمرینی هربازی استفاده کنید تا بتوانید هم با روش بازی آشنا شوید و هم اینکه مهارت هایشان را در بازی افزایش دهید. در این بازی هم توصیه ما به شما همین است. برای آشنا شدن با کنترلرهای این بازی و فضای بازی توصیه می کنیم که از بخش تمرینی استفاده کنید.
  • مجموعه مسابقاتExhibition : در این بخش، شما به عنوان یک کشتی کج کار یا داور می توانید شرکت کنید و این مسابقات فقط به همین مسئله منتهی می شود و شما می توانید هرقدر که بخواهید حریف خودتان را بزنید و خشونت خودتان را تخلیه کنید.
  • بخش حرفه ای Career : در این بخش، شما در ابتدا یک کاراکتر را انتخاب می کنید و به سلیقه خودتان پرورش می دهید، این کاراکتر مسئول کشتی کج کارهای تیم شما خواهدبود و مسئول برگزاری مسابقات. در این بخش، شما فقط نباید فقط به زدن حریفتان در رینگ فکر کنید بلکه باید به دنبال جذب تماشاگر باشید. جذب تماشاگر به عواملی مانند متنوع بودن تاکتیک ها و استفاده از روش های نامعمول برای غلبه بر حریف وابسته است.
صفحه پرورش کاراکتر شما در بخش حرفه ای

صفحه پرورش کاراکتر شما در بخش حرفه ای

برای توضیح بیشتر باید گفت که در اطراف رینگ، وسایل متفرقه ای مانند چوب بیسبال، صندلی، میله های فلزی، اسلحه و… قراردارد، خاطرتان باشد که اصلا از این وسایل در داخل رینگ استفاده نکنید چراکه اگر استفاده کنید بلافاصله شما بازنده اعلام خواهید شد.

اخطار Don't do it بازی به منظور اخطار نسبت به استفاده کردن از وسایل مذکور در داخل رینگ

اخطار Don’t do it بازی به منظور اخطار نسبت به استفاده کردن از وسایل مذکور در داخل رینگ

پس برای پیروزی چه کنیم؟

یک راه بسیارخوب برای پیروز شدن در این مسابقات این است که ابتدا حریف را با ضربات پا و مشت در رینگ خسته کنید و سپس او را به بیرون رینگ بکشانید، پس از خروج هریک از کشتی کج کارها به خارج از رینگ، داور شروع به شمارش می کند. حواستان باشد که حریفتان یک شماره همیشه بیشتر از شما باشد. در خارج از رینگ می توانید از وسایلی که ذکر شد استفاده کنید که هم باعث می شود محبوبیت و تماشاچیان شما بیشتر شوند و هم اینکه بتوانید حریف را شکست دهید.

راه بعدی، ضربه فنی کردن حریف است که معمولا به خاطر پرقدرت بودن حریفان این اتفاق کم رخ می دهد. ضربه کردن حریف هم ۳ شماره است که توسط داور انجام می شود.

کمپانی های مختلف که می توانید از آنها بوکسور بخرید

کمپانی های مختلف که می توانید از آنها ورزشکارکشتی کج بخرید

نکته بعدی، سهام تیم و کمپانی شما در بخش حرفه ای است. شما مسئول تیم می شوید و مسئول هستید که درآمد زیادی را عاید تیم و کمپانی تان کنید و اگر این اتفاق نیفتد شما بازنده خواهید بود و از تیم اخراج خواهیدشد.

رسید مالی خرج و درآمدهای شما پس از هر مجموعه مسابقه به شما اعلام می شود

رسید مالی خرج و درآمدهای شما پس از هر مجموعه مسابقه به شما اعلام می شود

اعلام سهام کمپانی شما پس از هر مجموعه مسابقه ای که برگزار می کنید

اعلام سهام کمپانی شما پس از هر مجموعه مسابقه ای که برگزار می کنید

دسترسی به بازی

در این بازی، سه نوع دسترسی برای شما تعریف شده است. ابتدا دسترسی آفلاین است که در این وضعیت شما تنها می توانید از بخش تمرینی و به صورت محدود از بخش حرفه ای استفاده نمایید. دومین دسترسی زمانی است که شما آنلاین بازی می کنید که می توانید به هر سه بخش بازی دسترسی داشته باشید اما تبلیغات مختلف در بازی پخش خواهدشد که می توانید با خرج ۵ دلار برای همیشه این بازی را بدون تبلیغ بازی کنید.

سه نوع دسترسی به بازی

سه نوع دسترسی به بازی

بیش از این توضیح نمی دهم تا هیجان و جذابیت بازی را از شما نگیرم، امیدوارم از این بازی لذت ببرید.


بازی انقلاب کشتی Booking Revolution

بازی انقلاب کشتی- Booking Revolution

قیمت : رایگان

سازنده : MDickie

حجم : ۳۹.۰۵ مگابایت برای اندروید

download iconدانلود از راه های :

iranapps badge

google play badge

لینک دانلود از وین فون


 

 

نظرتون درباره این بازی چی بود؟ 

قرار دادن پاسخ