صحبت مربیان پیکان و سن خوان پس از بازی

0

همان طور که برای شما گفتیم تیم پیکان توانست مقتدرانه با بردی که مقابل سن خوان و الاهلی مصر داشت به مرحله نیمه نهایی مسابقات جام باشگاه های جهان راه یابد. این تیم که به رهبری پیمان اکبری کاپیتان سال های نه چندان دور تیم ملی والیبال به این مسابقات پا گذاشته است اکنون در نیمه نهایی باید به مصاف کروزیروی برزیل میزبان برود.

اما بد نیست صحبت های مربیان دو تیم پیکان و سن خوان (قهرمان امریکای لاتین) را با هم ببینیم:

والریو ورمیلیو کاپیتان تیم پیکان:

برخلاف اتفاقی که در بازی اولمان رخ داد، در این بازی از ابتدای بازی متمرکز بودیم و مسیر درستی را پیمودیم. آنها خیلی تلاش کردند تا ما را عصبی کنند و ما را زیر فشار ببرند اما ما کاملا آرامش داشتیم. من تلاش کردم تا بچه ها را آرام کنم و از تجربه ام هم در این راه استفاده کردم تا اکنون در نیمه نهایی باشیم. اکنون باید یک بازی خوب را مقابل سادا داشته باشیم اما تا همین جا هم رویایی بودیم، پس بیایید به این رویا ادامه دهیم.

خاویر فیلاردی کاپیتان سن خوان:

ما امتیازات حیاتی ای را در ابتدای بازی از دست دادیم و همین باعث شد که آنها روحیه خوبی کسب کنند. ما تلاش های خوبی در ادامه بازی داشتیم ولی نتوانستیم به آنها برسیم البته ما در ابتدای مسابقات هستیم و شاید انتظار می رفت چنین اتفاقی بیفتد. با این حال، فردا باید در یک مسابقه سخت باشیم و آمادگی بیشتری نسبت به امروز داشته باشیم. ما باید چیزهای زیادی را از بازی امروز یاد بگیریم تا بتوانیم به هدفمان برسیم. ما همیشه بیش از این می خواستیم و تا آخرین لحظه برای رسیدن به هدفمان می جنگیم.

پیمان اکبری سرمربی تیم پیکان ایران:

این بازی برایمان خیلی مهم بود. ما مقابل یک تیم با ستاره های قدرتمندی بازی کردیم و بازی زیبا و تماشاگرپسندی هم شد. ما از جهت روانی خیلی قدرتمند بودیم و همین مسئله باعث شد که به بازی مسلط شویم. ما فقط در ست سوم از حریف عقب افتادیم.

فابیان آرموا سرمربی سن خوان:

هردو تیم بازی خیلی خوبی کردند. بازی خیلی نزدیکی بود و لحظه های بسیارزیبایی را شاهد بودیم. آنها فقط توانستند در این امتیازات نزدیک خودشان را قدری از ما پیش بیندازند و تنها تفاوت دو تیم همین بود. ما برای مدال به این مسابقات آمده ایم و باخت در این بازی هیچ تاثیری روی هدفمان نخواهدداشت. بازی فردای ما بازی ای خواهدبود که باید خیلی مراقب آن باشیم.

پیکان ایران بامداد شنبه ساعت ۱ و ۳۰ دقیقه باید با کروزیروی برزیل مصاف کند.

به نظر شما آیا پیکان ایران می تواند با برد نماینده برزیل به فینال برسد؟

قرار دادن پاسخ