ونگر از هاجسون خواسته بود والکات را بازی ندهد

0

آرسن ونگر سرمربی تیم آرسنال از روی هاجسون سرمربی تیم ملی انگلستان خواسته بود که تئو والکات بازیکن حیاتی آرسنال را در بازی مقابل لیتوانی در یورو ۲۰۱۶ بازی ندهد. نگرانی آرسن ونگر از چمن مصنوعی لیتوانی بوده است که باعث شود تئو والکات دچار مصدومیت شود.

والکات در بازی تیم ملی در ۹ اکتبر مقابل استونی به زمین رفت و پس از آن به همراه تیم به سوی لیتوانی رفتند ولی هاجسون به وی بازی نداد.

گرچه آن بازی را هم انگلستان با نتیجه ۳-۰ پیروز شد ولی والکات ۲۶ ساله که هم برای باشگاه و هم برای تیم ملی بازیکن حیاتی ای به شمار می رود به بازی راه پیدا نکرد.

ونگر همچنین گفت که رو در رو این مسئله را با هاجسون مطرح کرده است و گفته که درست است این بازیکن به خاطر مصدومیت زانویی که داشته از جام جهانی ۲۰۱۴ محروم مانده ولی می تواند اکنون با مربیگری خوب به جای خودش برگردد. این روزها هاجسون سخنی گفته که هیچ یک از بازیکنان تیم ملی مصونیتی برای ماندن در تیم ملی ندارند حتی وین رونی.

ونگر گفت:

من نمی توانم بعد از هربازی با مربیان تیم های ملی صحبت کنم و از آنها بخواهم که بازیکنان را چطور بازی دهند.

اکنون ونگر به خاطر مصدومیت آرون رمزی هم در ناامیدی به سر می برد. ونگر گفته است که فکرش را هم نمی کرده رمزی مصدوم شود به همین خاطر با سرمربی ولز صحبتی نکرده است.

ونگر ادامه داد:

ما درمورد تئو با هم صحبت کردیم چون انگلستان در چمن مصنوعی بازی می کرد.تصمیم نهایی را به عهده هاجسون گذاشتم اما با کلمن سرمربی ولز صحبتی نکردم (و رمزی مصدوم شد!)

ما از هاجسون خواستیم که قدری محتاط عمل کرد و به تئو والکات هم گوشزد کردیم که چطور بازی کند و درموقع زمین خوردن ها مراقب باشد چون آنها در زمین مصنوعی بازی می کردند. تئو به تازگی از مصدومیتی طولانی به ما ملحق شده بود و هیچ کسی دوست نداشت که این بازیکن در زمین مصنوعی به میدان برود.

 

به نظر شما چرا یک بازیکن این قدر برای ونگر مهم می شود تا جایی که با سرمربی تیم ملی وارد مذاکره شود تا این بازیکن به میدان نرود؟

قرار دادن پاسخ