جلسه کمیسیون ورزشکاران کشتی جهان با حضور حمید سوریان

0

اعضای کمیسیون ورزشکاران کشتی جهان هفته گذشته در دیداری که داشتند درمورد رقابت های جهانی سال ۲۰۱۵ صحبت کردند و درمورد آینده این ورزش هم تبادل نظر کردند.

کارول هیون رئیس این کمیسیون گفت:

ما دیداری مفید داشتیم و پیاممانرا به فرایندهای اتحادیه جهانی کشتی رساندیم.

ما نیاز داریم که بیش از این در رقابت های بین المللی حاضر باشیم تا ورزشکاران بدانند ما چه کسی هستیم و برای نظراتشان اهمیت زیاید قائلیم.

موضوع اصلی این جلسه دراین مورد بود که اعضای این کمیسیون تلاش کنند تا بتوانند جام جهانی را بهتر از این برگزار کنند. پیش از این جلسه، کارول هیون در جلسه کمیته ویژه المپیک در لوزان حضور داشت و با توماس باخ درمورد نقش اساسی کشتی در المپیک صحبت کرد. هیون در این جلسه گزارشی هم از آن دیدار کمیته المپیک داشت:

عرصه های زیادی جلوی ما قراردارد و ما باید یک فهرست از مسابقات مهم تهیه کنیم. این لیست به ما کمک می کند تا بتوانیم شهرهای بهتری را برای میزبانی این رقابت ها انتخاب کنیم و نهایتا باعث شویم که عملکرد ورزشکاران کشتی بهتر شود.

تونی استانگت از اعضای کمیته بین المللی المپیک در این جلسه کمیسیون ورزشکاران کشتی حضور داشت و برنامه های کمیته بین المللی المپیک را برای حضور مفیدتر کشتی ارائه کرد. کارول هیون امیدوار است دیدار استانگت و نناد لالوویچ رئیس اتحادیه جهانی کشتی باعث شود تا خواسته های این کمیسیون زودتر به تحقق برسد.

علاوه بر این دیدارهایی که در اتحادیه جهانی کشتی صورت گرفته است، بازخوردی از رقابت های سال ۲۰۱۵ ارائه شد و تصمیم گرفته شد تا برنامه هایی در راستای پیشرفت کشتی در سطح جهانی ریخته شود.

از نکات قابل توجه در این جلسات، حضور حمید سوریان قهرمان چندین جام جهانی کشتی فرنگی بود.

 

به نظر شما آیا با برنامه های این کمیسیون می توان امیدوار بود که کمیته بین المللی المپیک، کشتی را درمورد حذف از المپیک تهدید نکند؟

قرار دادن پاسخ