عه؟! از تقدیم کفش طلا به کای تا استادیوم پفکی

0

امشب با یکی دیگر از قسمت های مجموعه مطالب «عه؟!» با شما هستیم. امشب ۳ سوژه جالب داریم که با شما در میان خواهیم گذاشت؛ با سوت همراه باشید.

خوشحالی عجیب هوادار مکزیک پس از کسب بلیت بازی امریکا – مکزیک

هیچ وقت عشق و علاقه ای که یک هوادار به تیم ملی کشورش دارد قابل وصف نیست. این علاقه نسبت به کشور حتی سن و سال هم نمی شناسد.

در کشور مکزیک، یک دختر برای پدرش دو بلیت خرید تا پدرش بتواند روز شنبه به مشاهده بازی کشورش با امریکا برود. پدر این دختر به شدت تحت تاثیر این رفتار دخترش قرار گرفت و به قول معروف مثل ابر بهار گریه می کرد.

دو بلیت بهترین هدیه ای بود که این پدر از دخترش دریافت می کرد

دو بلیت بهترین هدیه ای بود که این پدر از دخترش دریافت می کرد

بازهم علاقه وین رونی به خانواده

وین رونی که پیش از بازی انگلستان با استونی توسط سربابی چارلتون مورد تقدیر قرار گرفت و کفش طلای بازیکن انگلستان به وی تقدیم شد پس از بازی مستقیما به سراغ پسرش کای رفت و این کفش طلا را به او داد.

پیش از این درمورد علاقه زایدالوصف وین رونی نسبت به خانواده اش برای شما گفته بودیم و دوباره این کاپیتان تیم ملی انگلستان این مسئله را به اثبات رساند. وین رونی در بازی مقابل سوئیس بود که توانست با زدن یک گل، ۵۰ گله شود و رکورد بابی چارلتون را بشکند.

وین رونی ، بابی چارلتون و کای در یک تصویر

وین رونی ، بابی چارلتون و کای در یک تصویر

استادیوم پفکی

مردم ایالت اوهایوی امریکا در یک اقدام جالب دست به ساختن یک استادیوم به همراه تخم مرغ و کیک کردند. مردم این ایالت به منظور گرامی داشتن ۲۵ سال فوتبال در شهرشان به این اقدام دست زده اند. در ساختن این استادیوم، ۲۶۱ تخم مر،۸۴ تکه مختلف کیک، ۱.۵ گالون روغن گیاهی، ۵۷ کیلوگرم شکر، ۹.۵ کیلوگرم روغن شیرینی، ۱.۵ گالون شیر و ۱۱ کیلوگرم وانیل استفاده شده است.

قطعا این کیک خوردنی شده است و مردم این ایالت استادیوم شهرشان را خورده اند!

استادیوم مردم اوهایو، شیرین و خوردنی

استادیوم مردم اوهایو، شیرین و خوردنی

 

به نظر شما چرا این قدر وین رونی به خانواده اش اهمیت می دهد؟

قرار دادن پاسخ