عه؟! از اسلحه کشیدن داور تا سلفی های دختران و بازگشت بکهام !

0

امشب پس از مدت ها با یکی از مطالب «عه؟!» با شما خواهیم بود. چند وقتی بود که شاید به خاطر فاجعه ای که برای هموطنانمان رخ داده بود جای تعجب و لبخند برایمان نبود ولی اکنون می توانیم با سه مطلب جالب و جنجالی با شما باشیم، با سوت همراه شوید.

سلفی چندش دختران در بازی بیسبال

معمولا زمانی که به مشاهده بازی در استادیوم و ورزشگاه ها می رویم خیلی سلفی نمی گیریم یا اگر هم بگیریم در این حد شورش را درنمی آوریم اما در امریکا و ایالت آریزونا چند دختر در حالی که بازی بیسبال درجریان بود شاید نزدیک به یک میلیون سلفی گرفتند!

شاید این دختران برای مشاهده بیسبال بلیت تهیه نکرده باشند و پول بلیت را داده اند تا بنشینند و از همدیگر سلفی بگیرند بدون آنکه اهمیتی به اتفاقاتی که در زمین می افتد داشته باشند. به جای توجه به زمین بازی، آنها لحظه به لحظه زندگیشان را سلفی می گرفتند.

نظر با شما

واقعا حرفی برای گفتن ندارم… نظر با شما

بازگشت دیوید بکهام به اولدترافورد!

همه دوست دارند که یک بار دیگر دیوید بکهام را در اولدترافورد در یک بازی خاص ببینند. شاید این آرزوی هواداران دیوید بکهام دارد به واقعیت تبدیل می شود.

بکهام یک ماه دیگر یعنی در ۱۴ نوامبر در یک بازی خیرخواهانه در اولدترافورد به زمین می رود. عایدی این بازی به یونیسف داده می شود. این بازی میان دو تیم «بریتانیای کبیر» و « ستارگان دنیا» انجام می شود که کاپیتان ستارگان هم «زین الدین زیدان » خواهد بود.

بکهام در مورد این بازی به BBC گفت:

خیلی برای این بازی هیجان زده ام. همه می دانند که من سه سال پیش از فوتبال خداحافظی کرده ام و راستش هیچ وقت نمی خواستم دوباره استوک هایم را به پا کنم ولی درهرحال من سفیر یونیسف هستم به همین خاطر دوست دارم که سرمایه بیشتری از این بازی عاید یونیسف شود تا بتوانند برای نیازمندان صرف کنند. به همین خاطر کفش هایم را دوباره به پا می کنم و در بازی ای ۱۴ نوامبر در اولدترافورد خواهیم داشت به زمین می روم.

دیوید بکهام از سال ۲۰۰۵ به عنوان یکی از سفیران یونیسف برای حمایت مالی کودکان شناخته می شود.

مربی تیم بریتانیای کبیر هم سرالکس فرگوسن خواهد بود. این درحالی است که مربی ستارگان هم کارلو آنجلوتی ایتالیایی است.

دیوید بکهام باری دیگر در اولدترافورد

دیوید بکهام باری دیگر در اولدترافورد

اسلحه کشیدن داور برزیلی در بازی فوتبال!

داوران معمولا روی اعصاب خودشان کنترل نشان می دهند اما گاهی برخی رفتارها باعث می شود که داوران هم کنترل خودشان را از دست بدهند؛ مانند این داور برزیلی که روی بازیکنان خاطی اسلحه می کشد!

در کشور برزیل بازی ای میان تیم های «برومادینهو» و «آمانتس دی بولا» انجام شد. داور این بازی «گابریل مورتا» بود. زمانی که این داور می خواست به یکی از بازیکنان خاطی کارت قرمز را نشان دهد به ناگاه اسلحه کشید و او را تهدید کرد. کمک داور این بازی مورتا را به گوشه ای هدایت کرد وگرنه تکلیف جان بازیکن خاطی مشخص نبود!

دانلود ویدئو

البته پیش از اینکه این داور دوباره به کارش برگردد ملزم شده تا جلسات روان شناسی را در برزیل طی کند

قرار دادن پاسخ