چرا می ودر دوباره باید مسابقه بدهد؟

0

بسیاری از هواداران بوکس در تلاش هستند تا بازگشت می ودر به بوکس را توجیه کنند و البته این کار را یکی از بدیهی ترین فعالیت هایی جلوه دهند که در این موقعیت باید فلوید می ودر انجام دهد.

اول از همه فلوید می ودر اگر بتواند یک پیروزی به رکورد خودش اضافه کند می تواند رکورد ۵۰ بازی بدون باخت را در کارنامه اش ثبت کند به صورتی که دست نیافتنی تر شود.

دومین مطلبی که می تواند می ودر را دوباره به رینگ برگرداند علاقه و عشقی است که این بوکسور به پول دارد. در صورتی که او به رینگ بازگردد می تواند درآمد سالانه خودش را ۱ میلیارد دلار کند (اکنون ۷۰۰ میلیون در سال است).

اکنون مهم ترین شایعه ای که در میان هواداران بوکس است مسابقه دوباره مانی پاکیائو و فلوید می ودر است خصوصا که پاکیائو پس از مصدومیتش گفته حدود یک سال دیگر می تواند دوباره به رینگ بازگردد. این دوبوکسور روی هم در مسابقه بوکس قرن توانسته بودند نزدیک به ۷۰۰ میلیون دلار از یک مسابقه کسب کنند که می تواند این اتفاق دوباره تکرار شود.

تا سال آینده میلادی که پیش بینی می شود در بهار سال آینده مسابقه بعدی بوکس میان می ودر و پاکیائو باشد تقریبا هواداران بوکس، خاطره باخت پاکیائو را فراموش کرده اند و می توانند مسابقه ای جدید را میان این دوبوکسور نام آشنا تماشا کنند اما این بار بدون مصدومیت پاکیائو.

در همین روزهای اخیر هم امیرخان بوکسور مشهور انگلستان در تلاش است تا بتواند با مانی پاکیائو رقابتی را ترتیب دهد و نهایتا فلوید می ودر را تحریک به بازگشت به رینگ کند تا با بهترین بوکسور تاریخ هم مسابقه ای داشته باشد.

 

به نظر شما آیا امیرخان، مانی پاکیائو یا سرمایه گذاران می توانند فلوید می ودر را دوباره به رینگ بازگردانند؟

قرار دادن پاسخ