ابتکار محمد صلاح برای دست ندادن با بازیکنان مکابی اسرائیل

0

محمد صلاح بازیکن مصری تیم رم در بازی ای که مقابل تیم مکابی داشتند با ابتکاری جالب از دست دادن با بازیکنان مکابی صرف نظر کرد. بد نیست به همین بهانه قدری درمورد این بازیکن هم صحبت کنیم؛ پس با سوت همراه شوید.

محمد صلاح غارلی در ۱۵ ژوئن ۱۹۹۲ در شهر الغریبه مصر به دنیا آمد. او دوران جوانی اش را در تیم «المکالون» مصر میان سال های ۲۰۰۶-۲۰۱۰ گذراند و در پایان این سال هم دو سال دیگر در بخش بزرگسالان این تیم به زمین رفت و ۱۱ گل به ثمر رساند.

در سال ۲۰۱۲، محمد صلاح به تیم بازل سوئیس پیوست و در دوسالی که در این تیم بود ۹ گل به ثمر رساند. ویدئوی حاضر هم بازی بازل و مکابی اسرائیل را به نمایش می گذارد.

در سال ۲۰۱۴، چلسی شم گلزنی ای را در این بازیکن یافته بود و شاید گلزنی این بازیکن در تیم ملی مصر برایشان چشمگیر بوده است چراکه محمد صلاح در تیم ملی مصر در ۳۸ بازی ۲۲ گل زده بود.

اما محمد صلاح در چلسی ماندنی نشد و در سال ۲۰۱۵ ابتدا به فیورنتینا و سپس به رم قرض داده شد و هم اکنون برای رم به میدان می رود.

مردم مصر اغلب با اسرائیل میانه خوبی ندارند و محمد صلاح هم تنها به خاطر مسابقه ای که میان بازل و مکابی بوده است در برابر این تیم به میدان رفته است چنانکه اشکان دژاگه هم در دوره نوجوانی در تیم ملی آلمان همین وضعیت را داشته است.

اکنون توجه شما را به مشاهده ویدئوی ابتکار محمد صلاح در دست ندادن با بازیکنان مکابی اسرائیل جلب می کنم:

دانلود ویدئو

به نظر شما اگر بازیکنان و ورزشکاران ایرانی از مسابقه با ورزشکاران اسرائیل کناره گیری کنند تاثیری می تواند داشته باشد؟

قرار دادن پاسخ