عیدی سوت به سبک خندوانه

0

امشب به جای داشتن مطلبی تحت عنوان «عه؟!» می خواهیم به مناسبت عید قربان برای شما کلیپ هایی را با همکاری خندوانه پلاس برای شما بگذاریم تا بتوانید شب و روزی خوش را در عید و همراه با خانواده باشید؛پس با سوت همراه باشید.

چندین سوژه را که هم مرتبط با ورزش است و هم می شود گفت که لبخند را به لبان شما می نشاند عبارت است از:

۱. هادی عامل در خندوانه

هادی عامل گزارشگر معروف ورزش کشتی که اخیرا گزارش های خوبی را از کشتی لاس وگاس انجام داد چند شب پیش از شروع جام جهانی لاس وگاس در برنامه خندوانه حضور یافت. او که مدعی است اغلب غذاهای ایرانی را به خوبی می پزد به ناگاه با نیمای خندوانه مواجه می شود و بهتر است خودتان بقیه ماجرا را در اینجا ببینید.

همچنین یکی از جالب ترین اجراهای جناب خان و هادی عامل را هم در آن شب می توانید از اینجا مشاهده نمایید.

۲. خداداد عزیزی

رامبد جوان، مجری این برنامه معمولا در پایان صحبت هایش با میهمان های این برنامه، از میهمان ها قول هایی را می گرفت در این زمینه که «چه کاری می کنید که دیگران را به خنده وادارید؟». خداداد عزیزی هم قولی داد و نهایتا به آن عمل کرد که می توانید عمل به قول خداداد را در اینجا مشاهده نمایید.

۳. استاد کاتوزی رئیس فدراسیون تای چی

استاد حامد کاتوزی رئیس فدراسیون تای چی ایران هم یکی دیگر از میهمانان برنامه خندوانه بود که او هم قولی داد مبنی بر اینکه مردم را با این ورزش آشنا کند که می توانید وفای به عهد این استاد تای چی را هم مشاهده نمایید.

۴. فوتبال پزشکان

چندی پیش برنامه نود به سمت تیمی از پزشکان متخصص رفت و با آنها درمورد فوتبال مصاحبه کرد که آنها هم سطح اطلاعات خوبی را در مورد فوتبال داشتند که باعث تعجب مجری برنامه شد اما در یک برنامه دیگر تیم پزشکان در جام رمضان شرکت کرد که سوژه برنامه خندوانه شد و می توانید گزارشی که این برنامه از تیم فوتبال پزشکان گرفته است را اینجا تماشا کنید.

 

اگر برنامه ای دیگر را مرتبط با ورزش و خندوانه سراغ دارید از وب سایت خندوانه پلاس در اختیار دیگران قرار دهید.

قرار دادن پاسخ