از سفر نیمار به منچستر تا پیشنهاد ونگر به بنزما

0

امروز خبرهایی از دنیای نقل وانتقالات برای شما داریم پس با سوت همراه باشید.

احتمال پیوستن نیمار به یونایتد بیشتر شد

روزنامه گاردین مدعی شده است که نیمار به منچستریونایتد گفته که آماده است به این باشگاه برود. شاید یکی از سورپرایزهایی که فن خال در یکی از مصاحبه هایش مطرح کرده بود همین نیمار باشد.

هفته گذشته « اد وودوارد» مشاور و مدیر جذب بازیکنان یونایتد در بارسلونا با این ستاره برزیلی دیدار کرده بود و گفت تلاش می کند این بازیکن را پیش از اتمام زمان نقل و انتقالات به اولدترافورد بیاورد. البته وودوارد گفت که احتمال اینکه نیمار در تابستان سال بعد به این تیم ملحق شود بیشتر است. شیاطین سرخ به هرحال به دنبال نیمار هستند و می خواهند رکوردی را در قرارداد وی به ثبت برسانند. البته برخی هم اعتقاد دارند که یونایتد، نیمار را به میز مذاکره کشانده تا برای دخه آ پیشنهادی بهتر دست و پا کند.

تحلیل

اگر نیمار قصد داشته باشد بارسلونا را ترک کند یکی از بهترین تیم ها همین منچستریونایتد خواهد بود. نیمار با عدم حضور در بازی مقابل بیلبائو بر احتمال حضورش در اولدترافورد افزود.

اما اینکه بگوییم نیمار به همین راحتی ها به یونایتد می رود اشتباه است. او اکنون در تیمی قرارگرفته که فصل گذشته سه گانه را با بارسا کسب کرده و دوباره می خواهد در لیگ قهرمانان مبارزه کند تا به یکی از بهترین بازیکنان دنیا تبدیل شود. با اینکه هر بازیکنی دوست دارد به کشورهای مختلف برود و در تیم های مختلف بازی کند ولی بعید به نظر می رسد که نیمار بخواهد به منچستریونایتد بپیوندد یا لااقل به این زودی ها بارسا را ترک نخواهد کرد.

پیشنهاد ۵۰ میلیونی آرسنال به بنزما

در مصاحبه ای که برای شما از ونگر قرار داده بودیم، این سرمربی گفته بود که به دنبال بازیکنان ستاره ای است که می خواهند رئال یا بارسلونا را ترک کنند. اکنون کریم بنزما بازیکن غایب رئال مادرید مقابل گیخون با پیشنهاد جدید ۵۰ میلیونی آرسنال مواجه شده است. گفته می شود که این ستاره فوتبال نظرش درمورد انتقال به آرسنال عوض شده و چراغ سبزهایی را به توپچی ها نشان داده است.

هفته گذشته بود که بنزما اعلام کرد که نمی خواهد به آرسنال برود اما این پیشنهاد جدید آرسنال نشان می دهد که چقدر آرسن ونگر برای به دست آوردن این بازیکن اصرار دارد. البته ناگفته نماند که رئال مادرید هم با قیمتی پایین تر از ۵۰ میلیون راضی نمی شد.

تحلیل

آرسنال در فصل گذشته واقعا از عدم وجود یک بازیکن تمام کننده در خط حمله رنج می برد و با اینکه در این فصل هم الیویر ژیرو در خط حمله حضور دارد ولی حضور بازیکنی در حد و اندازه های کریم بنزما به آرسنال به خوبی برای ادامه فصل و حتی خیز برای قهرمانی کمک می کند.

البته نمی شود گفت که با آمدن کریم بنزما به راحتی می توان آرسنال را قهرمان دانست چون در پست های دیگر در زمین هنوز اشکالاتی وجود دارد.

درهرحال آرسن ونگر به دنبال به دست آوردن این بازیکن است و می گوید که پول را باید برای به خدمت گرفتن بازیکنان درست خرج کرد و می گوید که می توان روی این بازیکن سرمایه گذاری خوبی داشت.

 

به نظر شما سورپرایز فن خال، نیمار بوده است یا اینکه باید منتظر اتفاقی عجیب تر باشیم؟

قرار دادن پاسخ