بازی آنلاین فوتبال Big Win Soccer : روی هوشت شرط ببند

0

امروز با معرفی بازی Big Win Soccer با شما هستیم.همین ابتدا بگویم که این بازی در حدود ۵ میلیون بار توسط کاربران گوگل پلی نصب شده است و در بین بازی های محبوب در دنیا محسوب می شود. این بازی به صورت آنلاین می باشد و البته در یک صورت هم می توانید آن را آفلاین بازی کنید. احتمالا با بازی های استراتژیک آنلاین مثل تراوین و البته نسخه های فارسی تر آن آشنا هستید. لزوما در این بازی ها نیازی به آنلاین بودن نبود اما فرامینی که می خواستید اجرا کنید را باید در فضای آنلاین انجام می دادید.

این بازی هم به نحوی همین طور است. ابتدا که وارد می شوید این منو جلوی شما باز می شود:

منوی ابتدایی بازی Big Win Soccer

منوی ابتدایی بازی Big Win Soccer

شما قاعدتا باید تیم جدیدی را انتخاب کنید و می توانید از گزینه ای که وجود دارد استفاده نمایید.

پس از انتخاب تیمتان و انتخاب نام و خصوصیات دیگر برای باشگاه خودتان، به طور پیش فرض بازی یک سری کارت را در اختیار شما قرار می دهد که در توضیحات بعدی بیشتر در این مورد صحبت خواهیم کرد.

پس از انتخاب تیمتان شما چند انتخاب دارید. یا باید منتظر رخدادهایی باشید که سرور این بازی ایجاد می کند یا اینکه وارد مسابقات چندجانبه شوید. برای حضور در مسابقات چندجانبه ۴ انتخاب دارید:

انتخاب های چهارگانه شما برای ورود به یک کاپ

انتخاب های چهارگانه شما برای ورود به یک کاپ

همان طور که می بینید این بازی ها در دوبخش آماتور و حرفه ای تعریف شده اند. نکته قابل ملاحظه ای که وجود دارد این است که شما می توانید وارد این مسابقات شوید و پس از ورود، ۲۴ ساعت مهلت دارید تا تمامی بازی های آن را به اتمام برسانید و این همان نکته ای است که اگر آفلاین هم باشید مهلت ۲۴ ساعته شما می گذرد چراکه بازی ها آنلاین است که حریفان شما در اقصی نقاط دنیا در این مسابقات حضور دارند. از سوی دیگر هم این فرصت را به شما می دهد تا نیازی نداشته باشید به طور مستمر ۱۰ بازی پشت سرهم را انجام دهید و احتمالا از فعالیت های روزانه تان بازبمانید.

در این بازی شما می توانید به همراه دوستان خودتان هم بازی کنید. البته این بازی دیگر مانند بازی های قدیمی نیازی به اتصال از طریق بلوتوث ندارد و زمانی که شما می خواهید با یکی از دوستانتان این بازی را انجام دهید کافیست کدی که سرور بازی به شما می دهد را به دوستتان بدهید تا او در بازی خودش وارد نماید:

کدی که سرور به شما برای اضافه کردن دوستانتان به این بازی می دهد

کدی که سرور به شما برای اضافه کردن دوستانتان به این بازی می دهد

در این بازی شما نقش یک سرمربی و یک رئیس باشگاه را ایفا خواهید کرد به این صورت که یک پک از کارت های مختلف به شما داده خواهد شد و شما می توانید در هربازی نهایتا ۳ کارت را استفاده کنید. البته برحسب تجربه می گویم برای بازی های ابتدایی حتی گاه نیازی نیست که کارت ها را استفاده نمایید. این کارت ها شامل خصوصیت ها و ویژگی های ماورایی است که به بازیکنان شما می دهد و اگر وارد بازی شوید بهتر این منظور را متوجه خواهید شد. از آنجایی که شما هیچ دانایی ای پیش از شروع بازی از حریف و کارت هایی که استفاده می کند ندارید لذا انتخاب کارت های شما و نحوه بازی تان به مثابه یک شرط بندی روی هوش و حس ششم شما خواهد بود.

شما در هر بازی نهایتا می توانید 3 کارت را استفاده نمایید

شما در هر بازی نهایتا می توانید ۳ کارت را استفاده نمایید

پس از هربازی شما چندچیز را دریافت می کنید: هوادار، پول و سکه.

پول و سکه به شما کمک می کند که در ادامه بتوانید پک های بهتری از کارت ها را بخرید و استفاده نمایید. البته در این بازی هم مثل بسیاری از بازی های این چنینی می توانید با خرید پول ها و سکه ها در روند پیشرفت خودتان سرعت ببخشید.( در ایران به دلیل مسائل تحریم فعلا مقدور نیست!)

پس از هر بازی بنا به برد، تساوی یا باخت شما پول و سکه و هوادار به شما اضافه خواهد شد

پس از هر بازی بنا به برد، تساوی یا باخت شما پول و سکه و هوادار به شما اضافه خواهد شد

در این بازی به دلیل اینکه شما سرمربی هستید، ارنج تیم و نحوه بازی را پیش از بازی اعلام می کنید و دیگر در طول بازی نمی توانید دخالتی داشته باشید به همین خاطر هم می توانید بازی بازیکنان تان را مشاهده کنید و هم اینکه از مشاهده آن صرف نظر کنید و تنها نتیجه نهایی را دریافت نمایید.

امیدوارم که از این بازی لذت ببرید چون این بازی هم مثل خیلی از بازی های دیگر اعتیادآور خواهد بود البته نه تا حدی که از کار و زندگی بیفتید!

صفحه بازی Big Win Soccer

صفحه بازی Big Win Soccer

 


بازی Big Win Soccer

بازی آنلاین فوتبال Big Win Soccer

قیمت : رایگان

سازنده : Hothead Games

حجم : ۲۲.۸۳ مگابایت برای اندروید

download iconدانلود از راه های :

iranapps badge

google play badge

 

 

قرار دادن پاسخ