دیجی سوت: نقد و بررسی بازی فوتبال FIFA 15 ULTIMATE TEAM

5

این روز ها تب و تاب بازی با گوشی بسیار بالاست و هرکسی به نوعی به دنبال یک بازی خوب می گردد بازی که از نظر گیم پلی راحت و خواستنی و از نظر گرافیکی چیزی کم نداشته باشد خلاصه اینکه همه چیز تمام باشد.

بازی که قصد معرفی آن را در این پست داریم یعنی FIFA 15 ULTIMATE TEAM تقریبا می توان گفت که یک بازی همه چیز تمام است اگر چه در برابر حریفانی مانند Dream league Soccer که قبلا آن را در پستی با عنوان نقد و بررسی بازی لیگ رویایی فوتبال بررسی کردیم چیز هایی کم دارد اما بازی، بازی بزرگی است که توسط یک ناشر بزرگ به نام EA Sports  ساخته شده و بازی کردن آن خالی از لطف نیست.

گرافیک بازی

fifa-15-ut-capture-1

از نظر گرافیکی بازی بسیار خوش ساخت است و چشم نواز

در این بازی همانطور که انتظار می رود خبری از سطح پایین گرافیک نیست و پردازنده گرافیکی دستگاه شما حتما راحت نخواهد بود این موضوع را می توان از جزئیاتی که سازندگان در بازی رعایت کرده اند نیز حدس زد.

یکی از نقاط قوت این بازی نسبت به بازی های مشابه مانند Dream league Soccer پیاده سازی چهره بازیکنان با جزئیات بیشتر و طبیعی تر بودن چهره آنهاست.

fifa-15-ut-capture-2

چهره ها در بازی به خوبی و به دقت بازسازی شده اند

در کل می توان گفت که فیفا ۱۵ بر روی گوشی ها از نظر گرافیکی چیزی کم و کسر ندارد و حسابی از پردازنده گرافیکی دستگاه شما کار خواهد کشید البته گفتن این نکته هم ضروری است که با توجه به حجم بالای بازی چنانچه دستگاه ضعیفی دارید اصلا سراغ دانلود آن نروید چرا که یا بازی اجرا نخواهد شد و یا اگر اجرا شود هم با افت فریم زیادی همراه خواهد بود.

گیم پلی

fifa-15-ut-capture-3

فیفا ۱۵ از گیم پلی بسیار خوب و راحتی برخوردار است

از نظر گیم پلی بازی بسیار وضع خوبی دارد به ویژه کنترلر های بازی که کار کردن بسیار با آنها راحت است حتی دو نوع کنترلر در بازی وجود دارد که بازی کردن را بسیار راحت می کنند شما مطمئنا از نظر گیم پلی دغدغه ای نخواهید داشت.

ما نیم نگاه خود از بازی را به صورت یک ویدیو برای شما آماده کرده ایم که در آن از ابتدا که بازی را آغاز کرده ایم بخش های مختلف بازی را هم به نمایش می گذاریم. برای بررسی بهتر و درک بهتر ماجرای راحتی گیم پلی ویدیو زیر را به شما توصیه می کنیم:

دانلود ویدیو

راستی بازی در کنار گیم پلی متعارف بازی های فوتبال نوع جدیدی از گیم پلی را معرفی کرده است که در آن شما صرفا شاهد گذشت سریع زمان هستید و تنها کنترلی که بر روی بازیکنانتان دارید این است که به آنها بگویید انرژی بیشتری را صرف کنند یا اینکه نه فقط به پیاده روی در زمین اکتفا کنند

fifa-15-ut-capture-4

تنها توپ در قسمت های ۱۲ گانه زمین به نمایش گذاشته می شود

شما قبل از شروع بازی می توانید انتخاب کنید که چه نوع بازی انجام دهید که در صورت انتخاب این نوع از بازی صرفا شاهد جابجایی توپ خواهید بود و اینکه چه بازیکنی توپ را در دست دارد و چه اتفاقاتی در بازی رخ می دهد

در کل می توان گفت که بازی از نظر گیم پلی بهترین در نوع خود است و هیچ حس منفی را از آن تجربه نخواهید کرد.

منو های بازی

منوی بازی فیفا 15

منوی بازی فیفا ۱۵

منوهای بازی بسیار شبیه به نسخه های دیگر بازی در سایر پلتفرم ها طراحی شده و شما را قطعا به یاد تجربه تان در سایر پلتفرم ها از این بازی خواهد انداخت.

در کنار منوهای زیبایی که برای بازی طراحی شده موسیقی های جالبی هم در منو ها اجرا می شود که باز هم همان موسیقی هاییست که در سایر پلتفرم ها شاهد آن بوده اید.

جمع بندی

برای جمع بندی باید گفت که فیفا ۱۵ همان طور که از آن انتظار می رفت بهترین بازی در نوع خود است که با ظاهری زیبا و عملکردی دوست داشتنی می تواند ساعت های متوالی شما را سرگرم خود کند البته به شرط اینکه در هنگام بازی به اینترنت وصل باشید چرا که بازی بدون اتصال به اینترنت اجرا نخواهد شد.

 


fifa 15 cover

بازی فیفا ۱۵ : تیم تمام عیار – FIFA 15 ULTIMATE TEAM

قیمت : رایگان

سازنده : ELECTRONIC ARTS

حجم : ۱.۲۴ گیگابایت برای اندروید

download iconدانلود از راه های :

iranapps badge

google play badge

WindowsStore badge

لینک دانلود از وین فون


 

نظر شما درباره این بازی چیست؟

۵ دیدگاه

قرار دادن پاسخ