دیجی سوت: معرفی و بررسی کامل بازی فوتبال Dream league Soccer

1

در این روز ها که خبرهای فیفا ۱۶ هر لحظه از گوشه و کنار به گوش می رسد بد نیست نیم نگاهی هم به بازی های رقیب آن بیندازیم. بازی هایی که در سکوت رسانه ای به قدرت در حال پیش رفتن هستند و بهترین تجربه ها را برای کاربران خود به ارمغان می آورند. یکی از این بازی های خوش ساخت Dream League Soccer است که خیلی ها را شاید بتوان گفت که معتاد خود کرده است.

در ابتدای این بررسی شما را به دیدن معرفی ویدیویی این بازی دعوت می کنم:

دانلود ویدیو

همان طور که دیدید بازی از نظر گرافیکی حرف های بسیاری برای گفتن دارد و می تواند در برابر حریف خود یعنی بازی فیفا ۱۵ حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.

چنانکه دیدید بازی سراسر دارای صحنه های خیره کننده ایست که قدرت گرافیکی خود را به رخ رقبا می کشاند

حالا که حرف از گرافیک بازی به میان آمد بد نیست که نگاهی با دقت بیشتر به تصاویر بازی داشته باشیم:

dream-leage-soccer-game-capture-5

صحنه ی ورود بازیکنان و تیم ها به زمین بازی که بسیار زیبا ساخته شده است

همان طور که از تصاویر پیداست تقریبا می توان گفت که بازی در نگاه اول ما را از نظر گرافیک به یاد بازی های پلی استیشن ۲ می اندازد.

dream-leage-soccer-game-capture-3

ورزشگاه ها به خوبی طراحی شده اند و تماشاچیان هم حضور پررنگی در این بازی دارند

dream-leage-soccer-game-capture-4

چهره بازیکنان از جزئیان زیادی برخوردار نیست

چهره بازیکنان از جزئیات زیادی برخوردار نیست و خب می توان پذیرفت که برای پردازنده های ضعیف موبایل این سطح از گرافیک راضی کننده است و حتی گاهی فراتر از انتظارات ماست.

dream-leage-soccer-game-capture-13

منوی اصلی بازی

منوی اصلی بازی هم بسیار خوب طراحی شده و پذیرایی از شما در این منو با آهنگ های پیشفرض بازی شما را به یاد تجربه تان در کنسول ها و در بازی هایی مانند PES و FIFA خواهد انداخت.

در منوی اصلی قسمت های مختلفی وجود دارند که از جمله آنها میتوان به بخش مدیریت تیم قبل از هر بازی اشاره کرد که به خوبی پیاده شده و شما قادر خواهید بود که بازیکنان ذخیره و اصلی خودتان را به راحتی تعیین کنید و تاکتیک های مورد نظر خودتان را برای تیم تعیین کنید.

صفحه مدیریت تیم

صفحه مدیریت تیم

در کنار منوی خوب و کاربردی بازی می توان گفت که یکی از بهترین نقاط قوت های بازی کنترلر های آن هستند به گونه ای که شما اصلا کمبودی و یا سردرگمی را در طول بازی حس نخواهید کرد.

dream-leage-soccer-game-capture-2

کنترلر های بازی بسیار خوب کار می کنند و هیچ چیز کم ندارند

علاوه بر گیم پلی راحتی که بازی دارد و همین طور گرافیک جذاب آن یکی دیگر از چیز هایی که خیلی چشم نوازی می کرد خوشحالی های بعد از گل بود که واقعا خوب کار شده بود و اصلا تو ذوق نمی زد.

در کل میتوان گفت که با یک بازی مستقل خوب روبرو هستیم. بازی که از نظر گرافیکی هیچ چیزی کم ندارد و خیلی جاها حرف های بسیاری برای گفتن دارد علاوه بر این گیم پلی بازی هم به حدی جذاب است که بعد از بازی ناخودآگاه شما را وابسته به خود خواهد کرد.

این بازی برای سه سیستم عامل اندروید و iOS و وینفون در دسترس است و می توانید از آن لذت ببرید.

 


DREAM LEAGUE SOCCER logo

بازی لیگ فوتبال رویایی – DREAM LEAGUE SOCCER

قیمت : رایگان

سازنده : First Touch

حجم : ۱۲۶.۶۲ مگابایت برای اندروید

download iconدانلود از راه های :

iranapps badge

google play badge

WindowsStore badge

لینک دانلود از وین فون


نظر شما درباره این بازی چیست؟

 

۱ دیدگاه

  1. خیلی عالی است ولی چرا میزان سختی وآسونی بازیهاروقرارندادیداین جوری که العان هست خیلی آسونع وبازیکن برای گل زدن خیلی تحت فشارنیست لطفا درورژن جدیدرسیدگی بشع ممنون

قرار دادن پاسخ