اطلاعات تکمیلی درمورد بوکس قرن

13

این مسابقه تا ساعاتی دیگر در لاس وگاس و در سالن MGM برگزار خواهد شد. همه هواداران بوکس بی صبرانه انتظار این مسابقه را می کشند.

چگونه می توانیم این بازی را تماشا کنیم؟

این بازی توسط شبکه Sky sport به طور مستقیم پخش می شود البته با هزینه ای معادل ۱۹.۹۵ پوند! پوشش این بازی در این شبکه از نیمه شب سوم می یعنی به وقت امریکا ۲۳:۳۰ و به وقت ایران حدود ساعت ۶ صبح خواهد بود. احتمال این می رود که پوشش این بازی در اپلیکیشن های این شبکه نیز قابل دسترسی قرار بگیرد.

مکان مسابقه کجاست؟

برای کسانی که شاید در امریکا حضور دارند و اکنون این مطلب را می خوانند باید بگوییم که این مسابقه در کازینوی بزرگ کمپانی MGM در لاس وگاس برگزار خواهد شد. البته گنجایش این سالن نسبت به استانداردهای امریکا قدری کوچک است و تقریبا حدود ۱۶۵۰۰ نفر در این سالن جا می شوند اما این سالن به عنوان یک سالن مدرن بوکس شناخته می شود و مسابقات بزرگی در سال های اخیر در این سالن برگزار شده است.

تقسیم درآمد این بازی چگونه خواهد بود؟

سهم می ودر بیش از پاکیائو خواهد بود. پیش از بازی این دو بازیکن با هم توافق کرده اند که سهم هایشان ۶۰ به ۴۰ به نفع می ودر باشد. ۴ میلیون نفر بلیت های این بازی را (برای مشاهده حضوری و غیرحضوری) خریداری کنند حدود ۲۰۰ میلیون و ۱۲۹ میلیون پوند خواهد شد که ۷۶ میلیون پوند آن را می ودر و ۵۳ میلیون پوند آن را پاکیائو به خانه می برند.

مشخصات دو بازیکن

فلوید می ودر

سن: ۳۸
لقب: Money
راست دست
تعداد مسابقات: ۳۶۳
قهرمانی: ۲۴ قهرمانی جهان
درآمد: ۴۲۰ میلیون دلار

مانی پاکیائو

سن:۳۶
لقب:Pacman
چپ دست
تعداد مسابقات: ۴۰۷
تعداد قهرمانی: ۱۹
درآمد: ۳۴۰ میلیون دلار

پیش بینی ها از برد فلوید می ودر حکایت دارد. به نظر شما این بازی که برای فرزندان ما نوستالژی خواهد شد به نفع کدام بوکسور به پایان خواهد رسید؟

۱۳ دیدگاه

 1. برای علاقه مندان به بوکس و دوستانی که میخوان مبارزه ی قرن رو تماشا کنن مینویسم :

  اینجا لیست تمام کانالهایی که این مسابقه رو زنده پوشش میدن هست :

  http://goo.gl/tlrWmT

  در مسیر تل استار هم کانال Fight Network HD کلا چند هفته هست بخاطر پوشش دادن این مبارزه از حالت کارتی خارج شده و بصورت آزاد پخش میشه و قبل و بعد این مبارزه ی بزرگ بوکس رو پوشش خواهد داد ( اما خود مسابقه رو نه ).

  خلاصه کانالهای آزاد نسبتا زیادی وجود دارن تو لینک بالایی و میتونید راحت تماشا کنید. بیچاره ها تو آمریکا برای تماشای زنده ی این مبارزه باید ۱۰۰ دلار به شرکت تلویزیونی پول بدن ولی شما میتونید آزاد تماشا کنید. سوالی بود در خدمتم. مسابقه رو از دست ندید. حتی اگه چند لحظه دیر بجنبید ممکنه مبارزه با ناک اوت تموم شده باشه…

  • تو پست قبلیم لینک گذاشتم داخلش تمام کانالهای ماهوااااره ای که زنده و آزاد پخش میکنن همراه با مسیر و فرکانس هست. اگه بازم متوجه نشدید یا نتونستید پیدا کنید بگید راهنمایی کنم.

قرار دادن پاسخ