در مقال ممنوع الخروجیم سکوت اختیار می کنم

0

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت:

همان طور که کفاشیان گفت نگاه ما مثبت است و نگاه امیدوارانه‌ای به آینده داریم.

کارلوس کی روش بعد از جلسه با علی کفاشیان و رضا حسنی‌خو و امضای تفاهم‌نامه برای ادامه همکاری با تیم ملی ایران در جمع خبرنگاران گفت:

جلسه خوبی را پشت سرگذاشتیم. همان طور که کفاشیان گفت نگاه ما مثبت است و نگاه امیدوارانه‌ای به آینده داریم.

کی‌روش ادامه داد:

شکی نیست که ورود حسنی‌خو نگاه مثبت و خوشبینانه‌ای را وارد جلسه‌های ما کرد. یک بار دیگر هم باید تکرار کنیم که مهم‌ترین مساله‌ای که برای موفقیت و صعود تیم ملی به جام جهانی مهم است این است که امکانات مهیا باشد.

همان طور که گفتم مهم ترین مساله این است که همگی باهم دست به دست هم بدهیم و بهترین راه‌حل‌ها را برای موفقیت و کمک به تیم ملی انتخاب کنیم.

سرمربی تیم ملی تصریح کرد:

صعود تیم ملی به جام جهانی اولویت مهم و اولین هدف من در تیم ملی است و مطمئنم که خواسته هواداران و مسئولان هم همین است که تیم ملی به جام جهانی صعود کند ولی مهم‌ترین مساله این است که تنها با حمایت‌های خوب و بزرگ می‌توانیم به این مساله دست پیدا کنیم. مبنای موفقیت‌های بزرگ حمایت‌های بزرگ و خوب است.

کی‌روش افزود:

الان زمان متعهد شدن است و اینکه قول‌ها عملی شود و بنا بر قول‌ها نمی‌توانیم موفق شویم و باید تعهد ایجاد شود تنها راه موفقیت ما این است که با تعهد بتوانیم راه موفقیت را پیدا کنیم. در حال حاضر همانطور که گفتم خوش‌ببین هستیم ولی زمان قول دادن ها تمام شده و زمان تعهد و پیدا کرده راهکارهای مناسب است. ان شالله بتوانیم متحد و دست به دست هم موفق شویم.

سرمربی تیم ملی در مورد مشکل ممنوع الخروجی خود گفت:

سوال دیگری را جواب نمی‌دهد.

به نظر شما علت سکوت کی روش چه چیزی می تونه باشه؟

منبع

قرار دادن پاسخ