دیجی سوت : بازی بسکتبال آدمکی

0

بازی بسکتبال آدمکی (Stickman basketball) یکی از بازی های تلفن همراه است که می تواند اوقات خوشی را برای شما به ارمغان بیاورد.

این بازی کاری از Djinnworks e.U می باشد که این سازنده نه تنها بازی های بسکتبال آدمکی بلکه فوتبال آدمکی و بقیه بازی هایی که ساخته است را نیز در قالب آدمک ها تولیدکرده است.

بازی بسکتبال آدمک ها

بازی بسکتبال آدمکی

اما اگر بخواهیم به طور خلاصه چرخی داخل این بازی بزنیم باید بگوییم که این بازی درصورتی که به اینترنت متصل باشید تبلیغ های زیادی را برای شما در میان بازی و در هنگام اجرای بازی برای شما خواهد آورد که اگر دوست ندارید می توانید آنها را رد کنید. البته یکی از مهم ترین مسائل این بازی همین تبلیغات است به طوری که برای گذر کردن از برخی مراحل نیاز به دیدن تبلیغ ها و تیزرهای بازی های مختلف دارید.

همان طور که تصویر زیر مشاهده می کنید برخی مراحل قفل هستند و برای بازکردن آنها یکی از چیزهایی که باید انجام دهید دیدن تبلیغات و ویدئوهای تبلیغاتی است که در این بازی وجود دارد.

قفل بودن برخی مراحل شما را مجبور می کند که ویدئوهای تبلیغاتی را ببینید

قفل بودن برخی مراحل شما را مجبور می کند که ویدئوهای تبلیغاتی را ببینید

این بازی به صورتی است که شما احتمالا قبلا این گونه بازی ها را انجام داده اید اما برای تکرار هم که شده باید بگویم این بازی به هر دو دست شما نیاز دارد. دست چپ شما برای هدایت بازیکنان به جهت های چهارگانه که مانند دسته های پلی استیشن و کنسول های دیگر است عمل می کند و دست راست شما وظیفه شوت و پاس دادن هنگام حمله و در زمان دفاع وظیفه عوض کردن بازیکنان و توپ ربایی را دارد.

دکمه بالا دست راست وظیفه توپ ربایی و دکمه پایین دست راست وظیفه تعویض بازیکنان را دارد

دکمه بالا دست راست وظیفه توپ ربایی و دکمه پایین دست راست وظیفه تعویض بازیکنان را دارد

دکمه بالا دست راست وظیفه شوت و دکمه پایین دست راست وظیفه پاس دادن را دارد

دکمه بالا دست راست وظیفه شوت و دکمه پایین دست راست وظیفه پاس دادن را دارد

این بازی کاملا قوانین بازی های بسکتبال را اجرا نمی کند اما برخی قوانین مهم این بازی را می توانید مشاهده کنید. در این بازی اگر در خارج از محوطه روی بازیکنان حریف خطا کنید سه ضربه پنالتی جریمه می شوید و اگر داخل محوطه باشد دو ضربه.

شما همچنین می توانید از ضربات سه امتیازی و اسلم دانک هم در این بازی استفاده کنید. هرقدر برای شوت دستتان بیشتر روی دکمه شوت نگه دارید شوت شما با دقت بیشتری روانه می شود.

نکته دیگر اینکه این بازی در چندین سطح مختلف اجرا می شود. شما می توانید تیم خودتان را از میان تیم های بسکتبال حرفه ای NBA انتخاب کنید و حتی می توانید در تنظیمات بازی هم دست ببرید مثلا زمان بازی را بیشتر کنید، سطح بازی را سخت تر کنید و حتی می توانید دویدن بازیکنان را اتوماتیک کنید چون در ابتدا به صورت دستی است.

صفحه تنظیمات بازی

صفحه تنظیمات بازی

صفحه انتخاب تیم ها

صفحه انتخاب تیم ها

نکته جالب توجه دیگر این است که حواشی این بازی نیز مانند بازی های واقعی است که بعد از هر کوارتر رقاص هایی به میان زمین می آیند که در این بازی نیز آدمک هایی برای این کار تنظیم شده اند.

رقاص های حاضر در وقت استراحت میان کوارترها

رقاص های حاضر در وقت استراحت میان کوارترها

اگر این بازی را در بخش های مرحله ای آن دنبال کنید مسلما به آن معتاد خواهید شد. اعتیاد به بازی نشانگر هوش سازنده و خوب بودن بازی است لذا پیشنهاد می کنم این بازی را دانلود کنید و از آن لذت ببرید.


 

بازی بسکتبال آدمکی

 

بازی بسکتبال آدمکی – Stickman basketball

قیمت : رایگان

سازنده : Djinnworks e.U

حجم : ۲۶.۰۶ مگابایت برای اندروید

download iconدانلود از راه های :

 

iranapps badge

google play badge

 

 


نظر شما درباره این بازی چیست؟ آیا با آدمکی بودن بازیکنان و تولید بازی به این شکل موافقید؟

قرار دادن پاسخ