فیفا دوپینگ بازیکن عراق ، علا عبد الزهرا را تایید کرد

20

فیفا اطلاعات ای اف سی درباره دوپینگی بودن بازیکن تیم ملی عراق علا عبد الزهرا را تایید کرد.

فیفا اطلاعات ای اف سی مبنی بر دوپینگی بودن علا عبد الزهرا بازیکن تیم ملی عراق را تایید کرد.

چنانچه AFC رای به نفع دوپینگی بودن بازیکن تیم ملی عراق علا عبد الزهرا بدهد، این تیم  بازنده دیدار ایران و عراق با نتیجه سه بر صفر خواهد بود.

لازم به ذکر است زمانی که منصوریان سرمربی تیم ملی امید بود به دلیل استفاده کردن از بازیکن دو اخطاره ماقبل عراق، نتیجه بازی سه بر صفر به سود تیم ملی امید عراق اعلام شد.

چنانچه در جام ملت های آسیا تیم ایران به علت دوپینگی بودن بازیکن عراقی برنده اعلام شود می توان گفت که تیم ملی ایران آن نتیجه را تلافی کرده است.

نظر شما در این باره چیست؟ به نظر شما ایران می تواند به مرحله بعدی راه پیدا کند؟ به نظر شما AFC به نفع ایران رای خواهد داد؟

منبع

۲۰ دیدگاه

 1. فقط دوپینگی بودن مشکل را حل نمیکنه باید این بازیکن محروم شده باشه و برای بازی غیر مجاز باشه تا نتیجه به نفع ما بشه

 2. برای سربلندیه کشور عزیزم ایران اسلامی همیشه دعا میکنم. عراق بااین بازی ناجوانمردانه نشان داد دوست ما نیست. زنده باد ایران

 3. به نظر من اماراتیه بخاطری که ایران بر نگرده به جام کمفدراسیون اسیا با تمام اعضاشو می خرند و نهایتش به مهرومیت چند ماهه عبد الزهرا خاتمه پیدا میکنه. میکین نه!!! پس بشینید و نگاه به رای afc کنید

 4. سلام
  فکرنمیکنم ایران صعود کنه چون اگه خیلی کار کنند بازیکن رو محروم کنند دلتونو صابون نزند الکی

 5. سلام
  هیچ امیدی برای برگشت نیست چون فدراسیون فوتبال ایران دوپینگی بودن بازیکن رو اعلام نکرده و به بازیکن عراقی ابلاغ نشده که محروم بوده ، در ضمن اینکه می گید فیفا و ای اف سی تایید کردن که بازیکن عراقی دوپینگی هست رو از چه منبعی نقل می کنید ، من تمام اخبار ای اف سی و فیفا رو چک کردم اصلا همپین خبری وجود نداره و فقط تو سایت های ایرانی این صحبتا داره مطرح میشه و هیچ سایت غیر ایرانی اخبار دوپینگ رو نقل نکردند .
  با تشکر

 6. دیدید گفتم ایران نمیره بالا امکان نداره عربا پشت همو خالی کنن تازه از انتخاب داور ایرانی برا بازی عراق کره معلوم بود نتیجه چیه

قرار دادن پاسخ