واکنش امیر غفور به دست زدن به سر دختر کره ای!

21

بازیکنان تیم ملی والیبال ایران نشان داده اند که روی سکو توانایی های زیادی برای برپایی جشن قهرمانی دارند ومعمولا حرکات جالبی را هنگام گرفتن مدال انجام می دهند که مورد توجه عکاسان قرار می گیرد.اما بعد از مراسم دو روز پیش عکسی از جشن بچه های تیم ملی منتشر شد که در آن دست امیر غفور بر روی سر دختر کره ای که وظیفه آوردن جوایز را برعهده داشت دیده می شود.

دست زدن به سر دختر کره ای

این عکس در شبکه های اجتماعی و سایت ها به سرعت دست به دست می شد و علامت سوالی به وجود آمد که دلیل این اتفاق چه بوده است. بهتر دیدیم با امیرغفور صحبت کنیم تا شرح داستان را از زبان خودش جویا بشویم. ستاره کاشانی تیم ملی والیبال که خیلی هم از تحلیل های منتشر شده بعد از انتشار این عکس دل خوشی نداشت گفت:

« این عکس دقیقا ثانیه هایی بعد از بالا و پایین پریدن بازیکنان تیم ملی روی سکوی قهرمانی گرفته شده است. زمانی که همگی در حالی شادی کردن و بالا و پایین پریدن بودیم آرنج من با سر این دختر کره ای بد جور برخورد کرد و معلوم بود که شدیدا دردش گرفته است.
من ناخودآگاه دستم را روی سرش گذاشتم تا بابت این اتفاق از بانوی کره ای معذرت خواهی کنم. اما دقیقا عکاس همان لحظه این صحنه را شکار کرده واین سوءتفاهمات به وجود آمده است و هر کسی برای خود یک تحلیلی می کند بدون این که بدانند داستان از چه قرار است.»

منبع

۲۱ دیدگاه

 1. خوبه والا
  هرکاری و غلطی بکنن و بعدش توجیه کنن
  والیبال سالم بود که اونم…
  فکر کنم مشکل از جای دیگه ای باشه، کی گفته مشکل از فوتبالیست هاست
  مشکل از اینجاست که ورزش حرفه ای تو ایران با بی اخلاقی برابر شده
  همین

  • خانم عزیز حتما برای شما هم پیش اومده که به طور نا خوداگاه کاری انجام بدین اما به خاطر اینکه مردم منتظر کاری از سوی شما نیستن کار های شما درض پیدا نمیکنه اما ایشون به دلیل اینکه ادم معروفی هستن متاسفانه هر کار اشتباهی بکنن حتا ناخوداگاه سریعا درض پیدا میکنه و براشون مشکل ساز میشه من چندین وقت طرفدار ایشونم و از ایشون کار های این چنانی ندیدم پس دلیل نمیشه شما بهشون این طو بگین

  • اخه بی شخصیت غلط خودت کردی مگه چ کار اشتباهیه
   به کجای کسی بر میخوره
   شما فقط بلدین شعار بدین تو اگه غیرت داشتی خودت ی کار مثبتی میکردی توی زندگیت
   متاسفم برای دشمنان ایران

  • حالا که جریان رو فهمیدی هم همچین قضاوتی می کنی پشت سر ستاره والیبال ایران. من نمی دونم مثلا دست زدن به سر دختر کره ای چه کار خاصیه که اصلا نیاز به توجیه هم داشته باشه.
   شما هم سرت به زنگی خودت باشه وقتی ورزشکار نیستی حق نداری همچین توهینی به امیر غفور کنی.

 2. بیچاره آقای غفور که کار بدی نکردن متاسفانه ارنج ایشون به سر اون خانم بر خورد کرده ایشون به طور نا خودا گاه و غیر عمدی این کارو کردن وگرنه من فکر نمی کنم اقای غفور هم چین ادمی باشن.

 3. خانوما واقایون از جلو خودتون زود قضاوت نکنین از نظر من هیچ اتفاق بزرگی نیفتاده که اینجوری نظریات غلط میدید اقای غفور حواسشون نبوده دستشون خورده این الان خیلی زشته؟والا مطمعنم واسه شماها هم از این جور اتفاقات افتاده پس بهتره این مزخرفاتتونو بیان نکنین ساکت بشینین سنگین تر هستین بعدشم حرفی نرنین کسی به شما نمیگه لالین ٬زبونم ندارین‌من از اقای غفور تشکر ویژه ای هم میکنم

 4. سااااااکت شین دیگه اون دهناتونو ببندین حتما باید یه چیزی بهتون گفته بشه تا چرت و پرت ردیف نکنین اصلا معلوم هست چی میگین بس کنین دیگه حالا اتفاقیه که پیش اومده شماها زیاد از حد بزرگش کردین کافیه دیگه هی اقای غفور هیچی نمیگن شما همین طوری مینویسین خجالت داره والا راستی اقای غفور هیچ وقتی واسه این جور ادما و چرندیاتشون نداره پس خودتونو الکی اذیت نکنین و به اون کله پوکتون استراحت بدید

قرار دادن پاسخ